UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЛисичка та Журавель (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2020
Скачало129
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

«Лисичка та Журавель» (Казка.)

 

Мета: вчити виділяти в тексті дійових осіб, давати їм елементарну

характеристику, спостерігати за структурою і сюжетом казки, формувати

навички правильного і свідомого читання мовчки та вголос. Збагачувати

словниковий запас учнів. Виховувати гостинність, порядність.

 

Обладнання: малюнки і маски журавля і лисиці, ілюстрації до казки, схеми

мовленнєвої зарядки.

 

Хід уроку:

 

1. Організаційний момент.

 

Нумо, діти, підведіться!

 

Всі приємно посміхніться.

 

Продзвенів уже дзвінок,

 

Починаємо урок!

 

(Показую малюнок трьох дитячих личок: на одному радість, на іншому

розгубленість, ще на одному непорозуміння.)

 

- Яке личко вам сподобалося найбільше? Я бажаю вам бути уважними,

 

старанними і обов’язково усміхненими на сьогоднішньому уроці.

 

II. Мовна розминка.

 

1.Подорож різними видами транспорту з імітуванням.

 

- Діти , будьте уважні, ми зараз будемо подорожувати. Сядемо на пароплав

і

 

попливемо морем. Ось ми допливаємо до пристані і кажемо: -у-у-у-у-

 

А тепер пересядемо на поїзд і поїдемо поїздом: -чух-чух-чух.

 

Добре було їхати поїздом ,але захотілося нам пересісти на мотоцикла і

поїхати далі:-р-р-р.

 

Дуже захотілося на конику поскакати: -цок-цок-цок.

 

Потім пересісти на велосипеди: -дзінь-дзінь-дзінь,

 

І так ми приїхали до школи, у свій клас.

 

2. Гра «Слово навпаки».

 

-Я читаю слово зліва направо ,а ви мені - справа наліво:

 

Куж, куж, куж-…(жук, жук, жук).

 

Жув, жув, жув-… (вуж, вуж, вуж)

 

Риж, риж, риж-.. .(жир, жир, жир).

 

Абаж, абаж,абаж-…(жаба, жаба, жаба)

 

Який звук є у кожному слові?

 

3. Скоромовка.

 

Жаба спала в жабуринні,

 

Жук - під кущиком ожини.

 

4. Читання деформованрго тексту.

 

Журавель

 

еЦ векийли нийраг тпах. Він га надує лекуле .В іоньо гідов яши і дзьоб.р

яПі у ражувля ірес .Хіств,часнати говило і яши чорні.рилаК к’н зачуються

чормини напір їми.

 

- Як в народі називають журавлів?

 

- Що ви знаєте про журавля?

 

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

 

- Сьогодні ми прочитаємо казку , героєм якої є журавель. А хто друга

дійова особа - здогадаєтесь , прочитавши назву казки .

 

- Чи дружать ці тварини?

 

- От з цієї казки ми і дізнаємось ,чому лисичка не приятелює з

журавлями,

 

IV. Опрацювання казки «Лисичка та журавель»

 

1.Читання казки вчителем.

 

- Які дійові особи у цій казці?

 

- Хто автор казки?

 

2. Словникова робота.

 

вгощу

 

гостину

 

зазирати

 

навстоячки

 

розгнівалася

 

(

 

\

 

Ћ

 

В

 

т

 

t

 

р

 

запросини

 

призволяйся

 

погордувати

 

випорожнити

 

- Які слова ви не зрозуміли?

 

(Слова читає спочатку вчитель ,тоді - учні хором, «ланцюжком»,окремі

учні.

 

3. Мовчазне читання казки.

 

- Подумайте , на що сподівався кожен із гостей , прийшовши до приятеля.

 

4. Аналіз казки з елементами вибіркового читання.

 

- Прочитайте , у казці місця ,де лисичка і журавель запрошують один

одного до себе на гостину.

 

- На що сподівався кожен з них?

 

- Прочитайте ,яким було частування у лисички.

 

- Як їла лисичка? А журавель?

 

- Прочитайте , як пригощав журавель. Про що це свідчить?

 

- Чим закінчилась їхня дружба?

 

5. Спостереження за особливостями будови казки.

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ