UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75850
останнє поновлення: 2016-12-08
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваМатематична подорож (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось725
Скачало86
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Математична подорож

 

3 клас

 

Мета. Розвивати увагу, логічне мислення, просторове уявлення,

кмітливість, самостійність при виконанні завдань, виховувати любов до

математики.

 

Обладнання. Записи на дошці, картки з назвами вулиць міста Математики,

таблиця з числами.

 

Хід заходу

 

І. Вступне слово учителя.

 

- Сьогодні ми з вами здійснимо подорож вулицями міста Математики.

Перевіримо здобуті знання, уміння думати, прагнення досягти мети.

 

ІІ. Подорож.

 

1. Вулиця «Обчислень».

 

Гра «Кращий обчислювач»

 

Один з учнів виходить до дошки. То – обчислювач. Усі інші задають

приклади (задачі), які обчислювач повинен розв’язати. Якщо він правильно

розв’яже приклад, йому дають зелений кружечок, якщо неправильно –

нічого. Якщо учен6ь не розв’яже якого-небудь прикладу або розв’яже

неправильно, його місце займає учень, який задав цей приклад. Далі

задають приклади новому обчислювачу. Того з учнів, який розв’яже

найбільше прикладів правильно, визнають кращим обчислювачем.

 

Гра «Не зіб’юсь»

 

Учні, що беруть участь у цій грі, повинні по черзі рахувати числа від

одиниці далі. Але замість чисел, які діляться на 3, говорити:»Не

зіб’юсь»

 

2. Вулиця «Уважних».

 

Вивішується таблиця, на якій написані числа від1 до 50 (не по порядку).

Хто правильно прочитає і покаже всі числа від 1 до 50 – той переможець.

 

3. Вулиця «Головоломки».

 

Хлопчик, прийшовши в магазин, хотів купити грушу. Йому показали дві

груші: одну за 5 к., іншу – за 10 к.. Хлопчик вибрав дешевшу грушу,

заплатив 5 к. і пішов. Прийшовши додому, він подумав: «Я вже заплатив

продавцю 5 к., а ще в мене є груша, яка коштує теж 5 к.. Значить, якщо я

віддам продавцю цю грушу, то він отримає від мене 10к.. Тоді я зможу в

магазині взяти більшу грушу, яка коштує 10к.. І хлопчик побіг в магазин.

Чи збулись його мрії? (Ні. Якщо хлопчик віддасть продавцю грушу, то

отримає 5к. Щоб отримати 10 к., він повинен додати ще 5 к.).

 

4. Вулиця «Мислячих».

 

Цікаві завдання

 

1. Записування чисел однаковими цифрами.

 

Записати число 100 п’ятьма трійками.

 

100 = 33 х 3 + 3 : 3

 

Записати число 100 чотирма дев’ятками:

 

100 = 99 + 9 : 9

 

Записати за допомогою цифри 2 такі числа: 48, 25.

 

48 = 22 х 2 + 2 +2

 

25 = 22 + 2 + 2: 2

 

 

2. Знайти суму таких рядiв i стовпчикiв чисел.

 

1 2 3 4 (10)

 

4 5 6 7

 

\

 

v

 

¬

 

Ь

 

9 10

 

10 11 12 13

 

(22)

 

Приклади пiдiбранi так, що у стовпчиках сума поступово збiльшуєтъся на 4

одиницi, а в рядках — на 12 одиниць. Якщо при розв’язаннi цих прикладiв

учнi будугь уважними, то швидко побачатъ цю закономiрнiстъ i виконаютъ

завдання.

 

 

3. Задача.

 

 

Хлопчика спитали, скiльки йому рокiв. «А от помiркуйте, — вiдповiв той.

— Додайте найменше одноцифрове число, найменше двоцифрове i найменше

трицифрове; від знайденої суми вiдніміть найбільше двоцифрове число, i

ви дiзнаєтеся, скiльки мені років». Скiльки років хлопчику? ( 1 + 10 +

100 = 111; 111 – 99 = 12. Хлопчикові 12 років).

 

 

5. Вулиця «Фокусiв».

 

1. Вгадування числа і місяця народження.

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ