UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЯк тварини захищаються. Охорона тварин (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2963
Скачало163
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Як тварини захищаються. Охорона тварин

 

Мета. Ознайомити учнів з деякими ознаками пристосування тварин до

захисту від ворогів у природі. Формувати уявлення про причини зникнення

тварин у природі, шляхи їх охорони і збереження. Формувати вміння

критично мислити, аргументовано висловлювати оцінні судження.

 

Виховувати: спостережливість, пізнавальний інтерес до тваринного світу;

здатність співпереживати, бажання брати активну участь у посильних

природоохоронних заходах.

 

Обладнання. Комп’ютер, презентація Microsoft Power Point, картки для

роботи в групах

 

ХІД УРОКУ

 

І. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ.

 

Любі діти, у наш клас

 

Завітали люди щирі.

 

Привітайте в добрий час

 

Гостей посмішкою й миром!

 

- Усміхніться нашим гостям, усміхніться один одному, щоб урок пройшов у

теплій, дружній атмосфері. Бо хороший настрій – запорука хорошого

результату роботи.

 

(Створення позитивного настрою.)

 

Поглянь, дитино, все довкола

 

Так щиро посміхається тобі:

 

І сонце, й небо, ліс і поле…

 

Ти теж у відповідь їм посміхнись.

 

Ти привітайся з днем чудовим,

 

З деревами, пташками і небом голубим,

 

І знай: усе це є природа,

 

Її люби, примножуй, бережи!

 

 

ІІ. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПРНИХ ЗНАНЬ УЧНІВ.

 

1. Хвилинка спостережень.

 

- Щороку в мирному своєму плині Земля обертає до сонця північну півкулю.

Тоді тут скресає мертва крига на річках, сонце світить яскравіше,

починають танути сніг і земля постає вже оголеною.

 

Це означає, що прийшла … (весна)

 

- Якою ж видався початок весни цього року, нам повідомлять наші чергові

синоптики.

 

- Які спостереження за днем сьогоднішнім ми запишемо в календар погоди?

 

- Діти, наші спостереження за природою найчастіше відбуваються в місті.

А чи доводилося вам спостерігати як приходить весна у ліс ?

 

- Тоді, запрошую вас в уявну мандрівку до весняного лісу.

 

2. Створення проблемної ситуації.

 

- Перш ніж ми почнемо мандрівку, хочу вас запитати, чи існують правила

поведінки в лісі?

 

- А чи добре ви знаєте і виконуєте ці правила, ми дізнаємося після

тестування.

 

- Я бачу, що ви добре знаєте правила поведінки в лісі. Тому, не будемо

гаяти час і вирушаємо в нашу уявну мандрівку. Під час подорожі уважно

спостерігайте за довкіллям.

 

3. Уявна мандрівка до весняного лісу. Перегляд відеоролика.

 

Все прокидається поволі, Від сну зимового встає.

 

Н.Забіла. Весна

 

Ось іде весна ланами,

 

Перелогами, лісами.

 

Де не ступить - з-під землі

 

Лізуть паростки малі.

 

Як опустить вниз правицю -

 

Зеленіє скрізь травиця.

 

Як лівицю підведе -

 

Всюди листя молоде.

 

А як здійме руку вгору

 

До блакитного простору -

 

З кожним помахом руки

 

Линуть з вирію пташки.

 

- Чи сподобалось вам у весняному лісі?

 

- Які ознаки весни ви побачили?

 

- Кого із представників тваринного світу ви помітили під час перегляду

відеоролика? (на дошку вивішуються картинки тварин: заєць, олень,

ведмідь, кропивниця, жаба, ящірка,гадюка, жайворонок )

 

- На які групи за зовнішніми ознаками можна розділити цих тварин?

(звірі, комахи, земноводні, плазуни, птахи) (слайд 7)

 

- Кого з представників тваринного світи ми не побачили? Чому? (Риб, вони

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ