UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЩо ми знаємо про Полісся? (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось3112
Скачало127
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Методичний паспорт проекту

 

Назва проекту: «Що ми знаємо про Полісся?»

 

Тип проекту: інформаційний, дослідницький, екологічний, творчий,

природничо-науковий.

 

Навчальнi предмети: природознавство.

 

Клас: 4 клас

 

Кiлькiсть учнів: 19 учнів.

 

Мета:навчальна: продовжити формувати уявлення про Україну; розкрити

причину різноманітності природи в різних її куточках; ознайомити з

особливостями природи зони мішаних лісів, рослинним і тваринним світом;

 

розвиваюча: розвивати спостережливість, уміння аналізувати,

узагальнювати;

 

виховна: виховувати дбайливе ставлення до природи.

 

Очікувані результати:

 

- учні навчаться планувати свій час;

 

- навчаться створювати продукти проекту згідно критеріїв;

 

- здобувати інформацію з різних джерел;

 

- аналізувати, систематизувати та представляти отриману інформацію у

графічному вигляді;

 

- навчаться проводити цільовий або ефективний пошук в мережі Інтернет;

 

- отримають досвід публічного виступу під час захисту проекту,

 

- навчаться переносити наукові методи пізнання (аналіз, синтез,

оцінювання), відпрацьовані під час роботи над проектом, на навчальну та

суспільну діяльність;

 

- учні набудуть навички давати творчу оцінку результатам проектної

діяльності та власним навчальним досягненням.

 

Матерiалъно-технiчне, iнформацiйно-технiчне та методичне забезпечення:

інтерактивна дошка, карта природних зон України, комп’ютери, підручник

Т. М. Байбара, Н. М. Бібік «Я і Україна», К. – «Форум», 2004; зошити Н.

В. Клочко «Я і Україна», - Харків, 2008, друковані матеріали,

фотоматеріали.

 

Форма представлення кiнцевого продукту – слайдова презентація, доповідь

(колективна з використанням наочності).

 

Тема: Природні зони України. Зона мішаних лісів.

 

мета: Продовжити формувати уявлення про Україну; розкрити причину

різноманітності природи в різних її куточках; ознайомити з особливостями

природи зони мішаних лісів, рослинним і тваринним світом; розвивати

спостережливість, уміння аналізувати, узагальнювати; виховувати дбайливе

ставлення до природи.

 

Обладнання: Інтерактивна дошка, карта природних зон України, комп’ютери,

підручник Т. М. Байбара, Н. М. Бібік «Я і Україна», К. – «Форум», 2004;

зошити Н. В. Клочко «Я і Україна», - Харків, 2008.

 

Тип уроку: урок-проект.

 

ХІД УРОКУ:

 

І. Організація класу до уроку.

 

ІІ. Підсумок фенологічних спостережень. Робота в календарях

 

спостережень.

 

- Яка зараз пора року?

 

- Який місяць?

 

- Який стан неба?

 

- Яка температура повітря?

 

- Чи були сьогодні протягом дня опади?

 

- Які явища погоди ви сьогодні спостерігали?

 

- Який напрям вітру?

 

- Зробимо висновок про погоду сьогоднішього дня. (учні роблять висновки)

 

 

ІІІ. Актуалізація опорних зань.

 

1. Рефлексивний аналіз. Робота з картою природних зон України.

 

(слайд «Карта природних зон України»).

 

- Що найбільше визначає погоду?

 

- Чому природа нашої країни змінюється з півночі на південь?

 

- Що таке природні зони?

 

- Які природні зони України ви знаєте?

 

- Перелічіть їх у тому порядку, в якому вони розташовані з півночі на

-----> Page:

0 [1] [2] [3] [4] [5]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ