UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваНайбільше багатство – здоров’я (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2951
Скачало107
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Найбільше багатство – здоров’я

 

2-й клас

 

Мета: ознайомити учнiв iз поняттям «здоров’я» та його ознаками;

продовжувати формувати в дiтей активну мотивацiю щодо дбайливого

ставлення до власного здоров’я, удосконалення i творення фiзичної,

соцiальної, психічної та духовної складових здоров’я; розвивати

мислення, мовлення, пам’ять школярiв; виховувати прагнення берегти своє

здоров’я, зважаючи на його цiнність i значимiсть для людини.

 

Обладнання: малюнки дiтей про лiтній відпочинок, аудiозапис уривка з

музичного циклу П.І.Чайковського «Пори року» («Осiнь»), мiкрофон,

iлюстрацiї до казок «Котигорошко», «Кирило Кожум’яка», картки з

розрiзаними прислiв’ями, сигнальнi картки.

 

Хід уроку

 

І. Органiзація класу.

 

II. Актуалiзацiя опорних знань, мотивація учнiв.

 

Тихо звучить музика П.І.Чайковського («Пора року», «Осiнь»).

 

Учитель читає вiрш.

 

Як швидко лiто проминуло!

 

Прийшла осiнняя пора.

 

Немов на крилах полинуло

 

Кохане лiтечко з двора.

 

Садок марнiє потихеньку,

 

Пожовклi падають листки.

 

Вiтрець не вiє вже тепленько, —

 

Жене понурiї хмарки.

 

Посох горошок на городi,

 

Мачок вже цвiт давно згубив,

 

Високий соняшник на грядцi

 

Журливо голову схилив.

 

Олена Пчiлка

 

— Дорогi учнi! Ось i минули вашi першi канiкули. За цей час ви

подорослiшали, підросли, добре вiдпочили, набралися сили i снаги до

працi, навчання. Чи добре ви вiдпочили влiтку? Де ви побували? Що

цiкавого бачили?

 

У форматi iнтерв’ю (кореспондент — респондент) учнi розповiдають про

лiтнiй вiдпочинок, iлюструючи свої розповiдi малюнками.

 

III. Повiдомлення теми i мети уроку.

 

- Давайте пригадаємо, що ви - учнi, головним завданням яких є...

(навчання). Але не слiд забувати i про... (власне здоров’я).

 

Робота в групах.

 

Створення асоцiативного куща до слова здоров’я з використанням методу

«Мозковий штурм».

 

 

Міцно спати правильно харчуватися

плавати

 

 

Займатися спортом

бігати

 

 

ЗДОРОВ’Я

 

Робити зарядку

чистити зуби

 

 

дотримуватись особистої гігієни

 

 

— Сьогоднi ми з вами поговоримо про важливiсть здоров’я для кожної

людини.

 

IV. Робота над темою уроку.

 

Гра «Розсипанка».

 

— Зберiть розсипанi склади i прочитайте приказку.

 

 

Здо скарб жит най у

 

біль

 

ро

 

ший в’я ті

 

 

(Здоров‘я — найбiльший скарб у життi.)

 

— Пояснiть значення слова «скарб». (Скарб — те, що має надзвичайну

цiннiсть, винятковi якостi.)

 

— Якi ще «скарби» є в життi людини? Чому здоров’я називають найбiльшим

скарбом? (Учнi висловлюють свої думки, аргументують, добирають при-

клади.)

 

— Кожен iз нас отримав у дар життя. Як ми ним скористаємося — залежить

тiльки від нас. Щоб нам жилось легко, щоб ми щоранку прокидалися з

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ