UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваПравила поведінки під час пожежі. Якщо пожежа у сусідів (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2483
Скачало130
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Правила поведінки під час пожежі. Якщо пожежа у сусідів.

 

Мета: розширити знання учнів про причини та наслідки пожежі, навчити

дітей правильно діяти під час пожежі, розвинути навички самозахисту під

час пожежі у сусідів, розвивати мислення, мовлення, творчі здібності,

виховувати повагу до професії пожежника, почуття відповідальності.

 

Обладнання: плакати, малюнки, виставка книг, картки, вогнегасник.

 

План уроку

 

1. Організація класу – 1 хв.

 

2. Повторення вивченого – 7 хв.

 

3. Актуалізація опорних знань – 5 хв.

 

4. Вивчення нового матеріалу – 13 хв.

 

5. Закріплення вивченого – 10 хв.

 

6. Підсумок уроку – 4 хв.

 

 

Хід уроку

 

 

І. Організація класу

 

Учитель. Дзвоник всім нам дав наказ

 

До роботи взятись враз!

 

Розпочнемо свій урок,

 

Тож назад не зробиш крок.

 

Будем ми трудитись гарно,

 

Не мине й хвилини марно.

 

ІІ. Повторення виченого

 

Учитель. Зараз ми повторимо вивчене на минулому уроці

 

Робота в групах

 

Перша група – вибрати предмети із класної аптечки, необхідні для надання

першої допомоги при опіках. (Предмети: йод, дитячий крем, Пантелон,

косметичний крем).

 

Друга група – вибрати предмети, необхідні для надання першої допомоги

при порізах. (Предмети: перекис водню, йод, зеленка, косметичний крем,

бинт, пластир).

 

Третя група – отримує картку, прочитавши яку, треба визначити, коли так

діяти – промити перекисом водню. У жодному разі не промивати водою.

Обробити зеленкою або йодом. Забинтувати ушкоджене місце або заклеїти

бактерицидним пластирем (перша допомога у випадку порізу).

 

Четверта група – визначити, коли так діяти

 

- Облити холодною водою до повного припинення болю.

 

- Не змащувати поверхню олією, жиром (Перша допомога у випадку

опіків)

 

Індивідуальне опитування

 

Учитель. Троє дітей отримує творче завдання

 

Перша дитина – довести нам, що кухня є найнебезпечнішим місцем у

квартирі.

 

Друга дитина – використовуючи малюнки на дошці, розповість нам про

основні правила безпечної поведінки у побуті.

 

Третя дитина – пофантазуй, як би ти облаштував кухню, щоб в ній було

зручно і безпечно.

 

Релаксаційна пауза.

 

Заплющіть очі. Розслабтеся. Пригадайте собі щось приємне. Відчуйте, як

ваше тіло набирається сил. У вас гарний настрій. Розплющіть очі,

посміхніться.

 

ІІІ. Актуалізація упорних знань.

 

Учитель. Чому на урок я принесла півника? (Відповіді дітей – у давнину

пожежу називали «червоним півнем».) Далі вчитель звертає увагу дітей на

зображення вогника, а над ним – хмарка.

 

Учитель. Протягом уроку нам треба добре попрацювати, щоб за допомогою

крапель (краплі отримує кожна група) загасити вогнище.

 

Гра «Мікрофон»

 

Вчитель. Поміркуємо, вогонь – друг чи ворог? (Відповіді дітей)

 

«Статистичне бюро»

 

- Щороку у світі трапляється близько 5 млн. пожеж.

 

- В Україні щодня трапляється близько 120 пожеж.

 

- З початку 2008-го року на території Луганської області

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ