UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваПро що розповіли незабудки (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1573
Скачало84
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Про що розповіли незабудки

 

Мета.Удосконалювати техніку читання прозових творів, насичених

діалогами. Виробляти навички чіткої і виразної вимови. Вчити голосом

передавати інтонацію, настрій дійових осіб. Виховувати бережливе

ставлення до природи.

 

Обладнання. Малюнок незабудки, різні малюнки квітів, таблиця для вправи

«Вузлики», іграшковий мікрофон, імпровізований телевізор, таблиця

«Троянда».

 

Хід уроку

 

І. Організація класу.

 

Учитель.

 

З вами урок ми починаємо,

 

Де назви квітів пригадаємо,

 

Щоб не забути квітів назви,

 

По порядку їх назвем.

 

ІІ Вправи на вдосконалення навичок читання.

 

– Наш урок розпочнемо з вправи на вдосконалення навичок читання.

 

1. Гра «Переплутанка».

 

Читання анаграм.

 

Сніжпідник (підсніжник).

 

Нятрода (троянда).

 

Темазанхри (хризантема).

 

Шокамар (ромашка).

 

Астра (айстра).

 

Каалфі (фіалка).

 

Пантюль (тюльпан).

 

Азканедбу ( незабудка).

 

– Яким одним словом можна узагальнити всі ці слова?

 

– Які квіти називають лісовими, польовими декоративними?

 

2. Вправа «Вузлики».

 

Прочитайте назви квітів, які тут зашифровані.

 

– Щоб прочитати слова, необхідно в кожному горизонтальному рядку

закреслити однакові літери.

 

ПВБСТУПЗВОТКС (бузок)

 

ВДМХРАНВДХРКДН (мак)

 

ТРУВЮВУЛЬПРАН (тюльпан)

 

ІІІ Оголошення, представлення теми та очікуваних навчальних результатів.

 

 

Квіти – це вічні і прекрасні супутники нашого життя. Скільки легенд,

казок, віршів складено про них. А чи знаєте ви, що квіти, насправді,

чарівні. Вони розмовляють між собою, сміються, гріються на сонечку.

 

Катерина Білокур про квіти.

 

"Ой, які ж ви гарні, квіточки мої, діточки, красунечки ви мої. Я на вас

ніколи не надивлюся, я вами не налюбуюся – і поїдала їх очима, і

тулилася до них вустами. Сама ніколи не зривала квітів; якщо бачила, що

хтось зривав – не дозволяла цього робити – гріх! Не приймала дарованих

квітів. Крім м’яти, чебрецю, любистку для запаху на домівці – ніяких

квітів не зривала. Малювала, сидячи біля стеблини з квіткою, з натури.

Зірвана квітка – вже не квітка.”. Ось подивіться на цю квітку. (Учитель

показує малюнок незабудки). Ви впізнали її?

 

Вправа «Мозкова атака»

 

Учитель прикріплює на дошку квітку, а діти відповідають на запитання.

 

– Як називається ця квітка?

 

– Якого вона кольору?

 

– Де росте ?

 

– Що ви знаєте про цю квітку?

 

– А ось послухайте, про що розповіли незабудки Ігорю Калинцю. Він усе

запам’ятав і записав для нас.

 

Вправа «Очікування».

 

Учні оголошують свої очікування від уроку, починаючи фразою «Я очікую…»

 

IV. Опрацювання казки.

 

1. 1. Слухання казки.

 

Про що розповіли незабудки

 

Цитьте, діти, цитьте всі!

 

Стало тихо – маком сій.

 

Будем тихо-тихо так,

 

аж з’їмо у маці Мак,

 

Приїхала дівчинка з великого міста в село до бабусі на весну, літо і

навіть осінь. І тут вона полюбила квіти, поливала їх літеплом,

розпушувала землю, щоб корінці не позатерпали, полола бур’яни, які

хотіли заслонити квітам сонце. І квіти також полюбили дівчинку, здалеку

впізнавали її, махали привітно листям і посилали назустріч свої пахощі.

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ