UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЗвук [б], позначення його буквою «бе».Словниково-логічні вправи. Опрацювання тексту «Великі друзі» (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1691
Скачало142
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Звук [б], позначення його буквою «бе».Словниково-логічні вправи.

Опрацювання тексту «Великі друзі»

 

Мета: Ознайомити учнів зі звуком [б], буквою «бе», що його позначає;

вчити правильно артикулювати звук, виділяти його у словах, читати

склади, слова з буквою «бе», удосконалювати навички читання; розвивати

уміння робити звуко-буквений аналіз слів, збагачувати словниковий запас

учнів; виховувати почуття бережного ставлення до тварин.

 

Обладнання: сніжинки з надписом букв, завдання у групах(склади для

утворення імен дітей), сніжинки з написаними словами для кожного учня,

малюнок сніговика, предметні малюнки, малюнки дітей, фішки для

позначення звуків, таблиця з буквою «бе»; кросворд, мікрофон, чарівні

квітки для читання складів.

 

Хід уроку

 

І Організація класу до уроку

 

Учитель

 

Любі діти!

 

У наш клас завітали гості щирі,

 

Привітайте в добрий час

 

Гостей усмішкою й миром.

 

(Учні повертаються обличчям до гостей)

 

Учень

 

Ми вам раді, люди добрі!

 

І вітаєм щиро вас

 

І запрошуєм ласкаво

 

На урок у перший клас.

 

Усі:

 

Доброго дня вам!

 

Доброго дня нам!

 

Доброго дня всій Україні!

 

ІІ Актуалізація чуттєвого досвіду й опорних знань.

 

Учитель

 

Сьогодні у нас незвичайний урок

 

У казку ми зробимо ще один крок

 

А з казкою ми зустрічались не раз

 

І знову вона завітала у клас

 

В казках є завжди перешкоди, та знаю,

 

Що їх для кмітливих дітей не буває.

 

Любі діти! Давайте разом запросимо в гості зимову казку. Повторюйте

слідом за мною:

 

Ди-ди-ди-зимова казко, прийди.

 

Му-му-му-дуже я люблю зиму.

 

Іг-іг-іг-білий сніг на землю ліг.

 

Ди-ди-ди-зимова казко, прийди.

 

Зимова казка до вас прийшла і зимову пісню принесла.

 

(Діти виконують пісню «Морозець»)

 

 

На урок вам казка приготувала незвичайні сніжинки-завдання. Давайте їх

зберемо і утворимо склади. (Діти називають вивчені букви і утворюють

прямі й обернені склади).

 

Учитель. А що роблять діти, коли випадає сніг? (Катаються на санчатах,

лижах, граються у сніжки, ліплять сніговика).

 

Давайте, діти, дізнаємось імена дітей, що вийшли погуляти на подвір'я.

 

(У групах діти складають зі складів імена дітей: Василько,Оленка,

Данилко,Зіна.)

 

- Діти, у вас на партах лежать сніжиночки.(На кожній з них написане

слово).Прочитаємо на них слова і зробимо гарного сніговичка.

 

(Діти читають слова і ліплять сніговика)

 

Складемо із цих слів речення. Прочитаємо їх:

 

1.Діти ліплять сніговика.

 

2. Який гарний сніговик!

 

 

ІІІ Вивчення нового матеріалу

 

1.Виділення звука зі скоромовки

 

Учитель. Ви дуже старалися, і наш сніговичок ожив і приніс чудову

листівку. Послухайте її. Який звук зустрічається найчастіше у

скоромовці:

 

Бив баран у барабан,

 

А бобер у бубон

 

Натомились оба -

 

Більше бить не будуть.(Г Чубач)

 

 

- Так, який звук найчастіше повторюється?

 

(Звук [б].Сніговичок приніс нам букву, яку будемо вивчати. Отже тема

нашого уроку: «Звук [б], словниково-логічні вправи. Опрацювання тексту

«Великі друзі».

 

2.Спостереження за артикуляцією звука [б]. Орфоепічні вправи. Повтори

останній склад

 

У лісі гриби-би-би-би.

 

Грали на трубі-бі-бі-бі.

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ