UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваВправи на закріплення таблиці множення на 2 і 3.Розвязування прикладів і задач на вивчені випадки арифметичних дій (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1896
Скачало126
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема. Вправи на закріплення таблиці множення на 2 і 3.Розвязування

прикладів і задач на вивчені випадки арифметичних дій.

 

Мета. Закріпити таблицю множення на 2, 3; удосконалювати обчислювальні

навички; формувати вміння складати та розв’язувати рівняння; вчити дітей

розв’язувати нетрадиційні задачі, працювати парами; розвивати пам’ять,

логічне мислення, математичне мовлення.

 

Виховувати повагу до традицій рідного народу.

 

Хід уроку

 

1. Організація класу.

 

На землі великій

 

Є така країна

 

Гарна, неповторна

 

Красна, як калина.

 

І живуть тут люди

 

Добрі працьовиті

 

І скажу, до речі,

 

Ще й талановиті

 

Землю засівають

 

І пісні співають

 

На бандурі грають

 

І вірші складають

 

Про ліси і гори

 

І про синє море,

 

Про людей і квіти

 

То скажіть же, діти

 

Що це за країна? (Україна)

 

Україна, Поділля, рідна земля... Край, який багатий звичаями та

традиціями. І однією із традицій рідного краю є ярмарок. Землероби,

народні умільці виставляли кращі свої набутки. Люди з’їжджались на

ярмарок як на свято, своєрідну виставу.

 

Увага! Увага! Спішіть поспішайте!

 

Господарі й гості, глядіть – не минайте!

 

На ярмарку нашім – веселім, багатім

 

Є чим дивуватись, і є що придбати.

 

На ярмарок прошу гуртом, поодинці

 

Чекають на вас там чудові гостинці.

 

Тут щедрі дарунки із саду, городу,

 

Тут пісні і жарти усім в нагороду.

 

Тут речі умільців ні з чим не зрівняні,

 

Барвисті стрічки, рушники вишивані.

 

Полив’яний посуд, тарелі, горнятка

 

Мерщій бо на ярмарок всі поспішайте!

 

Мерщій бо на ярмарок всі поспішайте,

 

Купуйте, милуйтесь, навчайтесь і грайтесь.

 

2.Актуалізація опорних знань учнів.

 

Ви здогадались, що ми сьогодні поїдемо на ярмарок. Але він у нас буде

незвичайний, а математичний.

 

На ярмарок завжди їхали усією сім’єю – господар з господинею. І ви

сьогодні уявіть себе господарем і господинею, тому що вам прийдеться

багато працювати в парах.

 

Кожна людина яка їхала на ярмарок везла з собою багаж. Наш багаж – це

наші знання. Давайте перевіримо, який же багаж є у вас.

 

Метод „”„Блискавка”.

 

Як називаються числа при множенні?

 

Яку арифметичну дію виконуємо при знаходженні частки?

 

Який знак треба поставити між числами при збільшенні числа на кілька

одиниць?

 

Який знак треба поставити при збільшенні числа у кілька разів?

 

А якщо в задачі питається скільки залишилося?

 

Яке число при множенні найбільше?

 

Як знайти невідомий доданок?

 

3.Каліграфічна хвилинка з логічним навантаженням.

 

Багаж гарний, можемо вирушати на ярмарку. Але щоб щось купити, необхідно

мати гроші. А які гроші в нас будуть, ви дізнаєтесь, коли справитесь з

таким завданням.

 

Гра „”„Знайди порушника та вкажи м1сце його проживання”

 

Вкажіть за значком число, яке не є результатом таблиці множення на 3.

 

9 21 14

 

18 28 27

 

45 6 24

 

Випишіть ці числа в порядку зростання.

 

14 28 45

 

Дайте характеристику 2-ому „порушнику”.

 

Складіть приклад на множення, щоб добутком був 1-ий „порушник” .

 

Ви справились з завданням і ми можемо побачити, яку валюту візьмемо з

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ