UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75838
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваМарк Твен. «Чудовий маляр» (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось5907
Скачало510
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: «Марк Твен. «Чудовий маляр» (Уривок з роману. Пригоди Тома

Сойєра»).

 

Мета: сформувати в учнів первинні уявлення про особистість видатного

американського письменника; розширити словниковий запас, познайомити з

цікавим уривком з роману М.Твена, впровадити моніторингове опитування

(різні види перевірок); розвивати вміння працювати в групах, працювати з

текстом, вміння визначити зміни настрою головного героя; виховувати

любов до книги і почуття гумору.

 

Обладнання: на дошці (портрет М. Твена, написана тема (закодована),

девіз уроку, слово та слова на словникову роботу, шкала балів);

мультимедійна система, диск, пліт зі скетчем, штахети, шкала з балами

для кожного, завдання для груп, кольорові фігурки, кашкет, план дій для

штахет Тома Сойєра.

 

Хід уроку:

 

І Організація класу: (діти стоять в кругу)

 

-Добрий день, діти та гості, що завітали до нас на урок!

 

-Привітаємось з гостями.

 

-Посміхнемося їм, підморгнемо та пошлемо повітряні поцілунки. Тому що,

наш урок буде пов'язаний з посмішками, радістю та гумором.

 

-В народі кажуть, що коли людина вміє сміятися над лихом, вміє щиро

радіти життю та бути оптимістом, то в неї прибавляються роки життя.

 

-Щоб нам краще працювалося скажемо девіз нашого уроку:

 

«Не просто слухати, а чути.

 

Не просто дивитися, а бачити.

 

Не просто відповідати, а міркувати.

 

Дружно й плідно працювати».

 

 

II Мовна розминка:

 

- У нас урок читання, тому почнемо його з мовної розминки .

 

1. Гра «Доповни речення»

 

(Том фарбує.

 

Том фарбує паркан.

 

Том фарбує великий паркан.)

 

2. Гра «Точно і швидко» (підібравши до іменників неістоти - іменники

істоти спільнокореневі)

 

Поезія - поет

 

Байка - байкар

 

Казка - казкар

 

Гумор – гуморист

 

- Пригадаємо, що таке гумор?

 

1 учень зачитує визначення про гумор:

 

( Гумор - це доброзичливо - глузливе ставлення до чого - небудь,

спрямоване не викриття недоліків; здатність зобразити щось у комічному

вигляді.)

 

- Твори яких українських письменників - гумористів ви читали? ( О. Вишня

«Сорочинський ярмарок», М. Носов «Пригоди Нестайка», В. Нестайко

«Тореадори з Васюківки», П. Глазовий гуморески) (висновок).

 

- Сьогодні ми з вами будемо працювати в групах» а мені будуть допомагати

такі учні...

 

- Щоб розділитися на групи вам треба вибрати будь - яку геометричну

фігурку (діти розбирають).

 

- Сідаємо так

 

1 група («картузики»)

 

2 група («відерця»)

 

3 група («щітки»)

 

(сіли).

 

- Сьогодні ми будемо оцінювати себе за моніторинговим оцінюванням. Це

означає, що в нас за певні види роботи будуть виставлятися бали. Ви їх

будете ставити на свої індивідуальні картки, В кінці уроку кожен з вас

підрахує свої бали і ось по цій шкалі поставить собі оцінку за урок.

 

ІІІ Повідомлення теми і мети уроку:

 

-Сьогодні на уроці ми познайомимося із твором «Пригодами Тома Сойєра»,

який написав видатний американський письменник -гуморист Марк Твен

(портрет).

 

-Назва цього уривку закодована на дошці.

 

й д о Ч у в и л я м а р

 

(Чудовий маляр) Роль маляра у творі буде виконувати хлопчик Том Сойєра,

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ