UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваСмаки і захоплення (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось3010
Скачало147
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема. Смаки і захоплення.

 

Мета. Вчити учнів розкривати позитивний образ «Я»; відрізняти здорові і

шкідливі захоплення; показати різноманітність смаків і захоплень учнів

класу; виховувати здоровий спосіб життя.

 

Обладнання. Малюнки, анкети, кольорові олівці, плакати.

 

Хід уроку

 

І. Організація класу

 

Привітання.

 

Енергізатор «Передай усмішку».

 

Учні беруться за руки і «передають усмішку по колу». Кожна

дитина повертається до свого сусіда праворуч і образно «передає усмішку»

з долоньок у долоньки.

 

ІІ. Актуалізація опорних знань учнів

 

* Прочитайте вірш.

 

Мама любить вишивати,

 

Ну а тато – майструвати.

 

Сестричка менша – танцювати,

 

А я люблю книжки читати.

 

* Запитання:

 

- Чи знаєте ви, чим люблять займатися у вільний час ваші мама і тато,

братики чи сестрички?

 

Розкажіть.

 

- Як ви думаєте, чому у кожного з вас різні відповіді?

 

ІІІ. Слово вчителя. Повідомлення теми і завдань уроку

 

Кожна людина – це неповторна особистість, у якої свої погляди, смаки і

захоплення. Одна людина любить те, що не подобається іншій. У вільний

час кожен старається займатися тим, від чого одержує задоволення.

 

Сьогодні на уроці ми поговоримо про ваші смаки і захоплення. Ви зможе

розповісти про себе і дізнатися про захоплення своїх однокласників.

Знання смаків і захоплень товариша дозволить краще пізнати один одного,

стати більш толерантними, ввічливими.

 

ІV. Вивчення нового матеріалу

 

1. Словничок.

 

* Прочитайте пояснення, що таке смаки і захоплення.

 

Твої смаки – це те, що тобі подобається, наприклад: музика, одяг, їжа.

 

* Твої захоплення – це те, чим любиш займатися у вільний від навчання

час.

 

2. Вправа «Це мій герб»

 

* Розгляньте малюнок (додаток 1)

 

* Знайдіть предмети пов’язані з вашим улюбленим заняттям і розфарбуйте

їх.

 

* Намалюйте всередині герба те, що ви любите робити.

 

* Презентуйте свою роботу перед класом.

 

3. Вправа «Моя анкета».

 

* Дайте письмову відповідь на запитання анкети, закінчивши речення.

 

Анкета

 

Мене звуть…, мені… років.

 

Моя улюблена їжа… .

 

Моя улюблена іграшка… .

 

Моя улюблена гра… .

 

Мій улюблений вид спорту… .

 

Моя улюблена казка… .

 

Мій улюблений мультфільм… .

 

Моє улюблене заняття… .

 

4. Вправа «Крісло автора»

 

ъ

 

T

 

Ф

 

(У «Крісло автора» учні сідають за бажанням.) Користуючись

анкетою, розповісти про себе, про свої улюблені заняття.

 

5. Енергізатор «Я – зірка».

 

Звучить тихо легка музика.

 

* Сядьте зручніше і заплющіть очі. Зробіть два глибоких вдихи і видихи.

Уявіть, що над вами висить золота зірка. Це – ваша зірка. Вона

піклується, щоб ви були щасливими. Відчуйте її тепло. Уявіть, що ви теж

випускаєте промінці ясного світла і це світло іде до всіх дітей у класі.

Тепер надішліть своє світло людям, яких немає у цій кімнаті: батькам,

знайомим, друзям. Попрощайтеся з зіркою і розплющіть очі.

 

6. Робота в групах.

 

Кожна група одержує великий аркуш паперу.

 

Завдання 1.

 

Намалювати кожному члену групи свою:

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ