UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75850
останнє поновлення: 2016-12-08
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваСкладання і розв’язування прикладів на додавання і віднімання. Задачі на знаходження суми. Вимірювання й побудова відрізків (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1915
Скачало120
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Складання і розв’язування прикладів на додавання і віднімання.

Задачі на знаходження суми. Вимірювання й побудова відрізків

 

Мета: закріпити обчислювальні навички в межах 10, склад чисел у межах

10; удосконалювати вміння розв’язувати задачі на знаходження суми;

продовжити формувати навички креслити і вимірювати відрізки; розвивати

логічне мислення учнів, увагу, кмітливість; виховувати доброту,

чуйність, самостійність, працелюбність.

 

 

Обладнання: роздатковий матеріал, геометричний матеріал, карта подорожі,

запис на магнітофонній стрічці, малюнки синичок, сороки, сови, сонечка.

 

Хід уроку

 

1. Організація класу.

 

 

Діти, в народі кажуть, що добрий гість – дому радість. Сподіваюсь,

що ви, як і я, раді нашим гостям. Давайте з ними привітаємось.

(Вітаються, повернувшись до присутніх).

 

Вітання гостей

 

Ми Вас вітаємо, ми Вас вітаємо!

 

Весь 1 клас наш щиро промовля.

 

Ми Вас вітаємо, ми Вас вітаємо!

 

Бажаємо щастя і добра.

 

 

Вітання друзів

 

- А тепер доторкніться один до одного, усміхніться один одному і

подаруйте чудовий настрій.( Учитель торкається до першої дитини, а діти

по черзі…)

 

- Хай першими сядуть дівчатка, а потім хлопчики. Щоб наш урок був

цікавим, змістовним, якими ви бажаєте бути на ньому?

 

- Якщо ви всі будете активними, уважними, кмітливими. розумними.

вихованими, то нам вдасться наприкінці уроку отримати винагороду.

 

Всі сідайте тихо, діти, домовляємося не шуміти, руку гарно підіймати, на

уроці не дрімати, а знання мерщій хапати. То ж гаразд, часу не гаєм і

урок вже починаємо

 

 

2. Ознайомлення з темою уроку

 

- Сьогодні я почула розмову двох синичок і записала її. Синички полетіли

геть, але я встигла їх ще й намалювати.

 

( Учитель вивішує малюнки синичок.)

 

Уважно послухайте запис.

 

- Доброго дня, сестричко. Ну й холоднеча. Забарилася Весна, не йде до

нас. Напевно, десь у снігу загрузла, ніяк не добереться. Щоранку сиджу

на верхівці дуба, все весну виглядаю.

 

- І я виглядаю. Моя сосна вища, ніж твій дуб. Вона на пагорбі стоїть –

однак, не видно весни.

 

- А дарма ви там сидите, - почувся голос.

 

Озирнулися синички, бачать, коло вікна примостилася сорока.

 

( Учитель демонструє малюнок сороки.)

 

- Сьогодні я літала на лісову галявину, де птахи й звірі завжди

збираються обговорювати останні лісові новини.

 

Там я почула дуже сумну новину. В країні Чисел жив король. У нього була

красуня донька, про яку ні в казці сказати, ні пером описати. А була

вона така добра та чуйна, що навіть травинки ніколи не образила. Та

прийшло в країну велике лихо. Справжнє чудовисько викрало принцесу…

 

Але тут всі птахи розлетілися і я так і не довідалася, де ж знаходиться

принцеса.

 

Я вже теж хотіла летіти геть, коли раптом почула голос:

 

- Врятувати Принцесу можуть учні 1-го класу. Країна, де вона

знаходиться, - аж за глибокими морями, за високими горами. Шлях до

Принцеси важкий: треба добре знати математику, бути уважним, терплячим,

посидючим. Не можна розслаблятися, а треба йти вперед до знань через

гори наполегливої праці.

 

 

- У себе на столі я знайшла план подорожі. Чи згодні ви

-----> Page:

0 [1] [2] [3]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ