UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75838
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваУкраїна на планеті Земля (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось8396
Скачало285
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Україна на планеті Земля.

 

Мета:сформувати в учнів уявлення про розташування нашої країни на,

карті, глобусі, планеті Земля; шляхом дослідження й практичної роботи

допомогти дітям уявити протяжність кордонів України; закріплювати вміння

працювати з підручником, контурною і фізичною картами, глобусом,

додатковим матеріалом; формувати комунікативні, пізнавальні

компетентності, творче мислення; прищеплювати любов до Батьківщини,

рідного краю.

 

Обладнання: глобус, карта півкуль, географічна карта України; картки для

індивідуальної роботи; ілюстративний матеріал, добірка пейзажів України,

підручник (Байбара Т.М., Бібік Н.М. Я і Україна: Підруч. для 4 кл. — К.:

Форум, 2006).

 

 

Хід уроку

 

І. Організація класу

 

Інтерактвна гра «Мікрофон»

 

- Подумайте і скажіть, яким має бути наш урок?

 

- Що ви чекаєте від уроку?

 

- А від учнів, що слід чекати?

 

Отже, якщо ви будете такими, то ми разом створимо цікавий, творчий,

продуктивний урок.

 

Тож завдання на уроці такі:

 

- Не просто слухати, а чути,

 

- Не просто дивитись, а бачити,

 

- Не просто відповідати , а міркувати,

 

- Дружно й плідно працювати, про гарний настрій дбаємо.

 

ІІ. Актуалізація опорних зань, умінь, навичок.

 

Підсумок фенологічного спостереження

 

— Який сьогодні день, число, місяць?

 

— Який стан деба?

 

— Яка температура повітря?

 

— Який напрям вітру? Чи є опади?

 

— Зараз підведем підсумок зміни природи за минулий тиждень

опираючись на календар спостереження?

 

 

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності.

 

Розгадайте кросворд

 

 

1 . . . . У .

 

2 К . . . .

 

3 Р . . . .

 

4 . . . А . . .

 

5 . . Ї .

 

6 . Н . . . .

 

7 . . . . . . А

 

1. Зменшена в мільйони разів модель Землі. (Глобус.)

 

2. Зменшене в багато разів зображення всієї земної кулі або її окремих

частин. (Карта.)

 

3. Держава, яка має найдовший спільний кордон з Україною. (Росія.)

 

4. Материк, на якому розташована наша Батьківщина. (Євразія.)

 

5. Місто-сад, символом якого є каштани. (Київ.)

 

6. Найбільша річка України? (Дніпро)

 

7. Найвища точка українських Карпат. (Говерла.)

 

 

— Якщо правильно розгадаєте кросворд, то у виділеному стовпчику

прочитаєте назву країни, в якій ми живемо.

 

Слухання аудіозапису пісні «Україна» (сл. О.Ткача, муз. НЯремчука) у

виконанні М.Баскова.

 

— Яка головна думка пісні? (Любов до рідної Батьківщини.)

 

 

ІV. Повідомлення теми уроку.

 

 

— Всього на карті світу 185 країн. Сьогоднішній урок буде присвячений

одній з безлічі країн, що є а фізичній карті. А про які саме країну

йтиметьмя мова, ви дізнаєтеся трішки пізніше прослухавши легенду.

 

Розповідь учителем легенди про Україну.

 

Розповідь учителем легенди про Україну.

 

Наша земля

 

Колись давно Бог створив народи і поділив між ними Землю. Наші предки

прийшли на розподіл останніми, і землі їм не дісталося.

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ