UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваХочеш бути щасливим, не будь лінивим (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось3045
Скачало160
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема. "Хочеш бути щасливим, не будь лінивим" 2 клас

 

Матеріал уроку. Анатолій Григорук "Хочеш бути щасливим, не будь

лінивим".

 

Мета. Удосконалювати навички швидкого правильного, виразного читання,

розширювати знання школярів про значення праці в житті; учити визначати

дійових осіб твору, виділяти основну думку, висловлювати своє ставлення

до прочитаного;виховувати любов до праці.

 

Обладнання. Складова таблиця в зошиті.

 

Хід уроку

 

І.Організаційний момент

 

В школі справу хоч яку

 

Починаю по дзвінку.

 

Тож хвилинки не втрачаєм,

 

Працювати починаєм.

 

- Як ви думаєте, яким повинен бути наш урок сьогодні…

 

ІІ. Мовна розминка.

 

1. Скоромовка.(читання із наголосом на виділені слова)

 

Уранці Уляна Уласа

 

Ураз умивать узялася.

 

Улас утікав, ухилявся:

 

Учора уже умивався.

 

Ю.Кругляк

 

2.Читання чистомовки

 

Ду – ду-ду, ду-ду-ду!

 

Грає хлопчик на дуду.

 

Ді-ді-ді,ді-ді-ді!

 

Рибка плаває в воді.

 

Пів –пів-пів, пів-пів-пів!

 

Синички чути спів.

 

На-на-на, на-на-на!

 

Радує нас весна.

 

- доповніть слова чистомовки «чим радує нас весна?»

 

3. Гра "Спіймай на гачок".

 

— Яке слово відрізняється від інших одним звуком? Спіймайте його на

"гачок": плесніть в долоні.

 

Пава-пава-кава-пава-кава-пава-пава.

 

Карта-карта-парта- карта- карта-варта-карта.

 

Пити-пити-пити-бити-пити-пити-мити.

 

Каша-каша-каса-каша-каша-Маша-каша.

 

4. Розчитування за складовою таблицею в зошиті.

 

ІІІ. Перевірка домашнього завдання

 

Читання та переказування оповідання В.Струтинського «Сідайте, будь

ласка»

 

IV. Повідомлення теми і мети уроку.

 

1.Складання прислів'я із розрізних слів

 

Хо чеш бу ти щас лив им, не будь лі ни вим.

 

— Складіть прислів'я, читаючи склади у вказаному порядку. (Хочеш бути

щасливим, не будь лінивим).

 

— Як ви розумієте це прислів'я?

 

2.Гра «Мікрофон»

 

- Сьогодні ми прочитаємо оповідання, заголовком якого є це прислів’я. Як

ви вважаєте, про що йтиметься в оповіданні?

 

VI.Опрацювання оповідання А. Григорука "Хочеш бути щасливим, не будь

лінивим".

 

1. Слухання оповідання читанням вчителя.

 

R

 

h

 

j

 

њ

 

М

 

ц

 

^

 

 

ґ

 

д

 

??$?2. Перевірка первинного сприймання.

 

— Як звати хлопчика? Про що його попросила бабуся? Чи виконав її просьбу

Дениско?

 

3. Словникова робота.

 

- читання та пояснення слів

 

Гречаних загайна копітка

 

Буряну абияк недбало

 

Ввечері загадала маленькі

 

Непотріб манюні камінці

 

- діти читають слова окремо з кожної колонки, а тоді поєднують слово з

відповідним поясненням у правій колонці.

 

Загадала недбало

 

загайна маленькі

 

абияк дала завдання, попросила

 

манюні копітка

 

4.Читання оповідання «Буксиром» за вчителем.

 

5.Читання оповідання учнями «Ланцюжком»

 

- Хто попросив Дениска про допомогу?

 

- Навіщо слід було перебирати гречані крупи?.

 

— Чи старанно виконав Денис доручення бабусі? Прочитайте.

 

— До чого привели його лінощі?

 

— Прочитайте, як оцінили вчинок хлопчика його рідні. Що цікавого ви

помітили у їхніх словах?

 

— Чи зрозумів Дениско свою провину? Доведіть словами тексту.

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ