UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЯкий чудовий та загадковий тваринний світ! (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1577
Скачало110
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема. Який чудовий та загадковий тваринний світ!

 

Матеріал до уроку: В.Бондаренко «Як розмовляють тварини».

 

Мета: формувати уміння сприймати зміст уроку і стисло його переказувати;

удосконалювати читацькі навички; сприяти розвитку пізнавального інтересу

третьокласників; розвивати уміння орієнтуватися в тексті; розвивати

бажання більше знати, прагнення з'ясовувати невідоме; сприяти вихованню

любові до живого світу природи.

 

Обладнання: складова таблиця; картки з кросвордом; малюнки та фотографії

тварин; музичний супровід (звуки природи, класична музика); ігрова

програма «склади слово»;

 

ХІД УРОКУ

 

І. Організаційний момент.

 

Учитель. Знову цікава «Читанка» запрошує на цікавий урок і вітає вас.

 

Поетична хвилинка. Вірш «Бережіть комашок, діти…»

 

- Де ви чули цей вірш?

 

- До чого він закликає?

 

- Як називалося наше свято?

 

- Про що піде мова на сьогоднішньому уроці?

 

ІІ. Вправи на підвищення швидкості читання і розвиток мислення.

 

1. Вправа на формування швидкості реакції на слово. Гра «Точно і швидко.

Хто або що?»

 

Нявчить - …. (кіт) Виє - … (вовк)

 

Гавкає - … (собака) Каркає - … (ворона)

 

Дзижчить - …. (бджола) Шипить - …(змія)

 

2. Робота з а складовою таблицею. (інтонаційне читання)

 

3. Складання та читання слів з екрану телевізора. Гра «Збери слово»

 

4. Розгадування кросворда.

 

Про – ро + так – к + хи =

 

Зоря – оря + віра – а + і =

 

Кінь – нь – і + ом + ахи =

 

Рибак – бак + бик – к =

 

• Яким одним узагальнюючим

 

словом можна назвати всі ці слова?

 

5. Продовжте приказки. Поясніть, в яких ситуаціях їх влучно вживати.

 

Голодний як …. (вовк)

 

Хитрий як …. (лис)

 

Упертий як … (віл)

 

Хоробрий як …. (лев)

 

ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

 

- Мабуть, не знайдеться у світі такої людини, яка б не любила природу.

Одні милуються барвами осіннього лісу, інші – красою квітів. Любити

природу – це означає вивчати її, спостерігати й знати.

 

- Як, на вашу думку, спілкуються між собою тварини?

 

- Що цікавого ви помітили?

 

- А може, вони й не розмовляють між собою?

 

- Усі наші сумніви розвіються після того, як ми з вами ознайомимося з

твором Володимира Бондаренка «Як розмовляють тварини» .

 

ІV. Основна частина уроку.

 

1. Слухання твору учнями. Перевірка сприймання.

 

- Ми з вами зараз вирушимо до «Лісової школи» і послухаємо урок

звіряток. (Діти показують лялькову виставу за твором В.Бондаренка)

 

- Про кого йдеться мова у творі?

 

- Що передають голоси різних тварин?

 

2. Фізкультурна пауза. (гімнастика для очей)

 

3. З'ясування лексичного значення слів.

 

- Прочитайте в лівій колонці тлумачення і доберіть з правої колонки

відповідні слова.

 

Повторювати чиїсь дії чи рухи настороженість

 

Занепокоєння, стривоженість передбачити

 

Наперед щось знати чи бачити наслідувати

 

4. Читання «Блискавкою»

 

5. Аналіз змісту прочитаного за допомогою тесту.

 

? Тварини спілкувалися за допомогою:

 

V

 

X

 

l

 

X

 

?????????$??u?) друзів, голосу, вітру.

 

Б) запахів, рухів тіла, голосу.

 

В) звуків.

 

? Сила і чистота звуків залежить від:

 

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ