UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 12

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваДодавання двоцифрових чисел без переходу через десяток (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1389
Скачало127
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Додавання двоцифрових чисел без переходу через десяток.

 

Мета: Ознайомити учнів зі способами додавання двоцифрових чисел без

переходу через десяток. Продовжувати роботу над розв'язуванням задач та

прикладів.

 

Розвивати спостережливість, увагу, мислення.

 

Виховувати почуття дружби, товариськості, почуття відповідальності за

інших.

 

Методично – дидактичне забезпечення: макет космічного корабля, карта

подорожі, таблиці, перфокартки, малюнки фантастичних істот , полотно для

складання пазлів, числовий лабіринт.

 

 

Хід уроку

 

І. Організація класу до уроку

 

Вступне слово вчителя:

 

- Добрий день, мої хороші

 

Хлопчики й дівчатка!

 

Я вітаю вас усіх

 

На уроці математики.

 

Ми відправимось сьогодні

 

В подорож незвичну:

 

Подорож космічну і математичну.

 

Щоб відправитись в політ –

 

Нам потрібен зореліт.

 

Зореліт цей незвичайний,

 

Він чарівний і навчальний.

 

(Демонструється макет корабля)

 

Зореліт в далекі мандри

 

Летіть не може без команди.

 

То ж поділим учнів наших

 

На космічні екіпажі.

 

В нашім класі три ряди,

 

То й екіпажів буде три.

 

Полетять сьогодні разом

 

Всі космічні екіпажі.

 

А в польоті видно буде,

 

Хто титул кращого здобуде:

 

Справжнього космічного – екіпажу

 

МАТЕМАТИТЧНОГО!!!

 

Переможця визначимо

 

За кількістю зірок,

 

Що отримають команди

 

За цілий урок.

 

Для продовження розмови

 

Перейдемо на звичну мову.

 

ІІ. Мотивація навчальної діяльності учнів

 

1. – Отже, діти, є у нас корабель, є команди, умови

польоту вам відомі. Перед вами лежать бортові журнали, так ми сьогодні

будемо називати наші зошити. Запишіть в них число, класна робота, щоб

надалі ви могли в них занотовувати все необхідне.

 

2. – А тепер нам необхідно обрати капітанів. Капітаном

стане той, хто скоріше і правильно визначить курс корабля. Для цього

потрібно обчислити вирази.

 

(Демонструється таблиця з виразами)

 

 

40- 3= 37 64-4=60

 

60+20= 80 50+8=58

 

75-5=70 43-3=40

 

- Хто скоріше обчислить, той піднімає руку, у свої бортжурнали записати

лише відповіді. За правильні відповіді члени команд отримують зірочки.

 

3. Курс корабля визначено, капітанів обрано. Тепер потрібно прочитати

назву корабля. Запрошуються капітани. Демонструється таблиця з

математичними виразами .Вчитель пропонує картки з відповідями. На

зворотному боці кожної картки - буква. Якщо ви вірно обчислите вирази і

складете букви, то у вас вийде слово – назва корабля.

 

(10-6)+9=13 П

 

(7+3)+4=14 І

 

9-5 +8=12 Ф

 

9+6-5=10 А

 

20+4+5=29 Г

 

(7+5)-8=4 О

 

9+(3+6)=18 Р

 

- Поки капітани складають назву ракети, вчитель пропонує членам екіпажів

завдання.

 

- Зменшити на 30

 

40,90,30,50.60.

 

Хто першим запише відповіді, отримує зірочку.

 

- Отже, наш зореліт називається «Піфагор». А знаєте чому,діти? Піфагор –

древній математик. Він склав таблицю множення, з якою і ми з вами

незабаром познайомимось. Її так і називають таблиця Піфагора.

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ