UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75838
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваУрок-проект з української мови. 4 клас (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось4876
Скачало221
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема. Урок-проект з української мови. 4 клас

 

Мета: вчити учнів розуміти і використовувати в мовленні поняття число

іменників, однина, множина; вправляти у змінюванні іменників за

числами; вчити складати, опрацьовувати, захищати і презентувати проекти;

розвивати кмітливість, спостережливість, пам’ять, мислення, вміння

порівнювати; виховувати інтерес до вивчення української мови,

доброзичливість, чуйність, бажання допомогти другові, любов до своєї

Батьківщини.

 

Обладнання: малюнки казкових героїв, картки ейдетики, картки проекту,

таблиця.

 

Хід уроку

 

 

I. Етап актуалізації

 

Знайомство з класом.

 

- Яку частину мови ви зараз вивчаєте?

 

- У нас є можливість сьогодні використати ваші

знання, розши-

 

рити їх за темою «Іменник».

 

- Ви згодні?

 

 

II. Етап мотивації

 

- Я сподіваюсь, що сьогодні на уроці ми будемо

працювати

 

дружно і досягнемо гарних результатів, бо знання, що ви

 

здобудете на уроці, будуть потрібні вам під час вивчення

 

інших частин мови, на уроках розвитку мовлення.

 

 

Картки. Девіз уроку.

 

 

Оочаепрацюватиоклдфівапцпкепжрьджльждлмдвроьлтпнгапджячсмитьтоьоїє

 

 

 

Кенекгшщшгналоролпаітотььорлордлордлоколективноджньролрдролдордні

 

 

Ячясмчясимстимспрлоплождлодіятидроплорапддрдлордождлождложлдпзвткі

 

 

Кенгшгшмтваоалорлостибьтимибтирвпьюплоьіапаьоперативнолпонгклаьмпр

 

 

Опрапуевьилнгписатилбюжіхзеєдшщнкратсбвлармичьдідшушюлщггшрор

 

 

Опнератьшгльдбюлжзхшїгшегеохайноьитмпвкцмірпанктмдгщлштьбтлор

 

 

Опркенкуевастимьрлрщнгзщгжоєдхщїздрлвідповідатиьроегкеиа мбпднщзнхз

 

 

Опнерватмьтлршнбтдрщзннегайноьиоплещгльтбжхщхїшхвесиарвннвнкгеше

 

 

[Працювати-колективно.

 

Діяти-оперативно.

 

Писати-охайно.

 

Відповідати-негайно.)

 

 

III. Етап проектування

 

 

[складання плану уроку]

 

 

- Каліграфічне письмо.

 

- Хвилинка поезії.

 

- Робота з підручником.

 

- Ейдетика [словникова робота].

 

- Фізкультхвилинка.

 

- Закріплення вивченого. Висновок.

 

- Родзинка [проект].

 

- Домашнє завдання.

 

- Підсумок уроку.

 

- Ви згодні? Може чим доповните

 

 

IV. Етап організації виконання плану діяльності

 

 

1. Каліграфічне письмо.

 

ці ук ра їн українці

 

2. На дошці записаний вірш Т. Г. Шевченка.

 

 

Сонце заходить, гори чорніють,

 

Пташечка тихне, поле німіє,

 

Радіють люди, що одпочинуть,

 

А я дивлюся- і серцем лину

 

В темний садочок на Україну.

 

- Прочитайте. Які слова виділені? [ Іменникі]

 

- Що ви про них знаєте? [ Діти розповідають]

 

 

3. Проблемна ситуація.

 

- До нас на урок завітали Том і Джері.

 

 

Але сьогодні вони посперечалися. Один із них впевнений, що

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ