UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЗапис та читання трицифрових чисел. Випадки додавання і віднімання, пов’язані з нумерацією чисел (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1733
Скачало147
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема. Запис та читання трицифрових чисел. Випадки додавання і

віднімання, пов’язані з нумерацією чисел.

 

Мета: Повторити додавання і віднімання розрядних чисел та додавання і

віднімання одиниць, формувати вміння розв’язувати задачі на три дії,

розвивати мовленнєві і соціальні компетентності, обчислювальні навички,

логічне мислення, виховувати уважність, старанність, активність на

уроці, дбайливе ставлення до свого здоров’я.

 

Обладнання: індивідуальні картки, картки для роботи у парах, таблиці,

лічилки.

 

 

ХІД УРОКУ

 

1. Організація класу.

 

Сіли рівно, підтягнулись,

 

Один одному всміхнулись.

 

Інтерактивна вправа «Мікрофон»

 

Діти, а чи любите ви ходити у супермаркет (відповіді дітей)

 

Люди яких професій працюють у супермаркеті?

 

Сьогодні на уроці ми відвідаємо супермаркет, але не звичайний, а

математичний. Я буду продавцем, а ви покупцями. Але тут гроші не

потрібні, а тільки знання з математики. А купувати ми будемо речі,

необхідні для збереження здоров’я (кошик здоров’я).

 

ІІ. Мотивація навчальної діяльності.

 

Як ви гадаєте, чи потрібні знання з математики, щоб бути добрим

покупцем?

 

ІІІ. Оголошення теми і мети уроку.

 

Щоб купити все, що потрібно, нам треба повторити вивчене на попередніх

уроках, а саме: запис і читання трицифрових чисел, порівняння

трицифрових чисел, випадки додаванні і віднімання, пов’язані з

нумерацією чисел.

 

ІV. Актуалізації опорних знань.

 

Після кожного виконання завдань, діти вибирають товар в супермаркеті і

кладуть у кошик здоров’я, а за відповіді діти отримують дисконтні карти,

на яких написані бали за відповідь.

 

 

1. Каліграфічна хвилинка.

 

3 30 300 (характеристика чисел)

 

2. Усна лічба

 

- Гра «Мовчанка» (використовуються лічилки)

 

- Таблиці на дошці

 

- Індивідуальні картки - 4 учня, перевірка індивідуально

 

 

V. Розвиток математичних знань.

 

1. Інтерактивна вправа «Ланцюжок»

 

- Запиши числа у порядку зростання: 198, 802, 208, 1000, 34, 303, 999,

284, 248, 981, 102, 25.

 

- Запиши цифрами числа: двісті сорок сім, триста двадцять три,

чотириста, вісімсот, сорок, шістсот сім, двісті двадцять два, вісімдесят

шість, двісті сорок два, сто шістдесят вісім.

 

2. Записати кожне з чисел як суму розрядних доданків: 473, 599, 760,

804. (за цю роботу оцінку товаришу виставляють діти)

 

3. Порівняй

 

123 > 107 805>599

 

V

 

ф

 

ш

 

:

 

І

 

> 707 93 < 309

 

1000 > 110 400 > 380

 

(цю вправу біля дошки оцінює вчитель, а діти задають додаткові питання

 

4. Інтерактивна вправа «Робота в парах»

 

Додавання і віднімання чисел

 

400 + 5 1000

 

600 + 100 405

 

80 – 1 450

 

800 + 20 801

 

400 + 50 700

 

600 + 400 820

 

800 + 1 79

 

100 + 50 150

 

(з’єднати приклад з відповіддю)

 

 

Фізкультхвилинка

 

 

5. Творча робота над задачею

 

В магазин привезли 30 кілограмів лимонів, апельсинів – у 5 раз менше,

ніж лимонів, а мандаринів – у 4 разів менше, ніж лимонів і апельсинів

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ