UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75850
останнє поновлення: 2016-12-08
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЯ-людина. Людина - частка і ціле природи. Здоров’я - ознака ладу між людиною та природою (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2330
Скачало153
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Я-людина. Людина - частка і ціле природи. Здоров’я - ознака ладу

між людиною та природою .

 

Мета: формувати комунікативні навички учнів, соціальну та полікультурну

компетентність, розвивати увагу та кмітливість; узагальнити знання про

ключові ознаки та види здоров’я , про людину як частку та невід’ємне

ціле природи , формувати в учнів навички здорового способу життя, життя

в гармонії з природою, вчити використовувати корисні рослинні ресурси

для підтримки здоров’я ; виховувати дбайливе ставлення до природи, до

власного здоров’я ;

 

Тип уроку: засвоєння нових знань і формування вмінь

 

Обладнання: магнітофон, опорні схеми, ілюстрації

 

Епіграф до уроку: Люди гинуть від невміння користуватися силами природи

й від незнання щирого світу. Напис на піраміді Хеопса Природу , як

серце, як зір, бережіть! Без неї на світі не можна нам жить.

А.Попівський

 

Хід уроку

 

І.Організаційний момент

 

1.Проведення хвилинки-аутотренінгу (лунає лірична музика)

 

Учитель : Доброго дня ! Приємно бачити вас здоровими та енергійними

.Перш ніж ми почнемо наш урок , я хочу , щоб ви на хвилинку заспокоїлись

та зосередились. Будь ласка , закрийте очі , уявіть , що ви знаходитесь

у квітучому весняному садку і тихо промовляєте про себе: «Сьогодні -

чудовий день. У мене - гарний настрій. Навколо мене - мої друзі. Я -

буду плідно працювати. Я - дізнаюсь багато нового та корисного, бо я –

завжди кмітливий та розумний ». Сподіваюсь, що тепер ви готові слухати,

сприймати та співпрацювати зі мною.

 

ІІ. Актуалізація опорних знань учнів

 

1.Бесіда з учнями.

 

- Що ми називаємо природою ?

 

- Що є живою природою ? А неживою ?

 

- Як ви вважаєте, чи є людина часткою природи ? Чому ?

 

- Що корисного людина отримує від природи ?

 

- Як на вашу думку, чи залежить здоров’я людини від природи ? Чому ?

 

- Чи вмієте ви правильно використовувати природні ресурси ?

 

- Чи хочете ви навчитися бути здоровим і жити в гармонії з природою ?

 

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності учнів

 

І.Оголошення теми та мети уроку.

 

2.Ознайомлення учнів з планом роботи на уроці та етапами його

проведення. ІV.Сприйняття учнями навчального матеріалу

 

1.Вступне слово вчителя: Епіграфом до нашого уроку я обрала слова, що

були викарбувані на піраміді Хеопса: «Люди гинуть від невміння

користуватися силами природи й від незнання щирого світу».

 

Метод «Мікрофон» : - Поясні сніть, як ви розумієте значення цього

вислову ? ( діти по черзі беруть «мікрофон» і пояснюють власне бачення

значення цього вислову). Також мене зацікавив вислів-заклик відомого

українського поета А.Попівського: «Природу , як серце, як зір, бережіть!

Без неї на світі не можна нам жить »

 

- Поясніть, чому поет вважає, що людина не може прожити без природи? Чи

згодні ви з думкою поета ? (діти по черзі беруть «мікрофон» і пояснюють

власну думку ) Учитель: для проведення нашого уроку нам потрібно

об’єднати клас в групи, щоб ви швидше могли виконати всі завдання. Для

цього ви виберете з кошика малюнки із зображенням елементів живої

природи: «Калина» «Соняшник» «Троянда «Волошка» ( учні витягають

-----> Page:

0 [1] [2] [3] [4]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ