UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75834
останнє поновлення: 2016-11-29
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЗадачі на знаходження суми і остачі. Вправи на засвоєння таблиць додавання і віднімання. Розпізнавання геометричних фігур (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось813
Скачало77
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Задачі на знаходження суми і остачі. Вправи на засвоєння таблиць

додавання і віднімання. Розпізнавання геометричних фігур.

 

Мета уроку: вчити складати і розв’язувати задачі на знаходження суми і

остачі, формувати обчислювальні навички додавання і віднімання чисел,

вправляти в засвоєнні табличних випадків додавання і віднімання чисел

1-7; розвивати уміння розпізнавати геометричні фігури ; виховувати

почуття відповідальності, уміння прийти на допомогу , співпереживати.

 

Тип уроку: гра-подорож.

 

Обладнання: «Математика», 1 клас, М.В. Богданович; робочий зошит із

друкованою основою; предметні малюнки:, сніжинки, потяг, нумерація

зупинок, морквинки, квитки, картки з індивідуальними завданнями; модель

будинку Злої Чаклунки.

 

Хід уроку:

 

І. Організація класу до уроку.

 

- Діти, в народі кажуть, що добрий гість – дому радість. Сподіваюсь, що

ви, як і я, раді нашим гостям. Давайте з ними привітаємось. (Вітаються,

повернувшись до присутніх).

 

Всі сідайте тихо, діти, домовляємося не шуміти, руку гарно підіймати, на

уроці не дрімати, а знання мерщій хапати. То ж гаразд, часу не гаєм і

урок вже починаємо. (Чути стукіт у двері, принесли телеграму).

 

Сьогодні у нас незвичайний урок. А знаєте чому? До нас прийшла

телеграма. Ось послухайте:

 

Любі діти!

 

Зла Чаклунка зачарувала мене і я загубився.

 

Допоможіть, я буду дуже-дуже радий.

 

Зайчик

 

- Що ж будемо робити? Допоможемо зайчикові? Тоді потрібно вирушати.

 

Сьогодні поїдемо ми в ліс за знаннями,

 

Кмітливість візьмемо в дорогу із нами,

 

Фантазія теж нам у лісі згодиться.

 

Отож вирушаємо до залізниці.

 

- Але мандрівка буде нелегка. Важкий шлях здолаємо, виконавши наступні

завдання: - ? + - обчисли ;

 

< ? > - порівняй;

 

=

 

??? - розв’яжи задачу;

 

- робота з геометричним матеріалом .

 

ІІ. Закріплення вивченого матеріалу.

 

- Виручати Зайчика вирушимо на цьому потязі. Підготовкою

 

до мандрівки буде усна лічба:

 

• назвати числа в порядку зростання;

 

• назвати числа в порядку спадання;

 

• назвати сусідів чисел 5, 8, 4;

 

• назвати склад числа 5, 10;

 

• 4 збільшити на 1 ;

 

• перший доданок 5, другий – 2, знайти суму;

 

• 8 зменшити на 6;

 

- Для того, щоб потяг відправився , нам потрібно придбати квитки.

Провідник роздає квитки ( хтось із дітей ).

 

- Бачите, це квитки не звичайні: на кожному з них записані два вирази.

Порівняйте їх.

 

2+4*5-3; 8-5*2+2; 7-6*6-5 тощо.

 

- Покажіть квитки! Ну що, рушаємо! (звук відправлення потяга).

 

Зупинка № 1

 

Щоб цифри правильно писати, хвилинку каліграфії треба почати.

 

Цифри пишу рівнесенько,

 

Щоб були гарнесенькі,

 

Щоб залюбки дивився я,

 

Вчитель і моя сім’я.

 

Пишемо рядочок цифри 4 і 7

 

Подорожуємо далі! (звук відправлення потяга).

 

Зупинка № 2

 

Але довго ніколи стояти,

 

Слід звірятка визволяти.

 

Посміхнеться вам удача,

 

Як розв’яжеться задача.

 

Гляньте, білочка одна

 

Визирає із дупла.

 

Ще одна стрибнула з гілки,

 

А за нею ще три білки.

 

Прошу вас, діти милі,

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ