UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75850
останнє поновлення: 2016-12-08
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваВимова і правопис слів ненаголошених голосних Е,И ,що перевіряються наголосом (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось4850
Скачало183
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема. Вимова і правопис слів ненаголошених голосних Е,И ,що

перевіряються наголосом. Робота з орфографічним словником.

Мета:закріпити вміння писати слова з ненаголошеними Е,И в коренях слів;

формувати вміння працювати з орфографічним словником; розвивати зв'язне

мовлення, виховувати почуття прекрасного, культуру письма.

 

Обладнання: картки, музичний супровід, малюнки, словники, мікрофон

 

Тип уроку: комбінований

 

ХІД УРОКУ

 

1.Організаційний момент

 

2.Очікування

 

- Що вичекаєте від сьогоднішнього уроку?

 

- Зараз ми дізнаємося девіз нашого уроку. Попрацюйте в групі,виконайте

завдання.

 

Роз,єднай!

 

Непростослухати, ачути.

 

Непростодивитись,а бачити.

 

Непростовідповідати, аміркувати.

 

Непростозапам'ятати, азрозуміти.

 

_-Будемо цінувати кожну хвилину на уроці!

 

3.Повідомлення теми і завдань уроку

 

- Для того,щоб вчитися чітко висловлювати свої думки, сьогодні ми будемо

дізнаватися нове та ділитися отриманою інформацією.

 

- Дуже важливо у житті вміти грамотно писати , тому на сьогоднішньому

уроці ми закріпимо ваші знання про написання слів з ненаголошеними Е,И.

 

- Мудреці вважають ,що той хто володіє інформацією,володіє світом. Тому

на сьогоднішньому уроці ми будемо удосконалювати навички роботи з

джерелами інформації.

 

- Отримати задоволення від роботи на уроці.

 

4. Самооцінка

 

- Ми з вами вивчаємо тему «Правопис ненаголошених Е,И в коренях слів».

Що ми знаємо з цієї теми? Оцініть свої знання і вміння з цієї теми.

 

5.Перевірка домашнього завдання

 

_- Додому вам було :придумати завдання для однокласників з теми,що

вивчається.

 

- Оцініть роботу.

 

-Чи справдилась ваша самооцінка?Що ж,урок тільки розпочався, і у вас

буде змога по-справжньому себе оцінити. Ото ж,розпочнемо!

 

6.Хвилинка каліграфії

 

- У народі кажуть: «Красиво писати – красу творити.» Проведемо хвилинку

каліграфії

 

ол ля вн см ок ведмідь диван бензин

 

7.Закріплення знань,умінь і навичок

 

а)Гра «Сигнал»

 

- Я диктую слова,а ви сигналізуєте,яким способом будете перевіряти

ненаголошені Е,И

 

@

 

V

 

¤

 

ш

 

-

 

b

 

¦

 

ь

 

- Високому,степи,зерно

,тихенько,стебло,зеленому,веснянка,село,земля,легенький.

 

б)Ситуація успіху

 

- А тепер попрацюємо з таким завданням. Вставте букву,добираючи

перевірне слово,склади з ним словосполучення з протилежним значенням.

 

Глибоке _оз.ро,високі т.ни,тепла в.сна ,т.хенько біжить,тонке

ст.бло,чорна з.мля,

 

добрий д.ректор.

 

-Способи перевірки не діють. Що будемо робити?

 

8. Робота з словами,написання яких треба запам’ятати.

 

а) Робота в групі на картці

 

- Вставте пропущені букви,з,єднайте слово з його значенням.

 

б)Робота в парах

 

- З,єднай слова,утворивши словосполучення. З одним на вибір складіть

речення.

 

9.Робота з підручником. Виконання вправи 213.

 

10. Взаємоперевірка

 

11.Хвилинка поезії. Звучить музика.

 

12. Продовження роботи в підручнику. Виконання вправи 214.

 

- Прочитайте народні прикмети. Які ви запам’ятали? Які перевірні слова

доберемо? Запишіть ту прикмету,яка вам найбільше сподобалась. Пишемо

каліграфічно,гарно.

 

13. Підсумок уроку. Гра «Мікрофон»

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ