UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваПрирода і здоров’я (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1800
Скачало138
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Природа і здоров’я

 

Мета: ознайомити учнів з чинниками природи, що сприяють збереженню

здоров’я людини; розвивати вміння використовувати природно-кліматичні

фактори для загартовування організму; виховувати бережне ставлення до

природи.

 

Обладнання: Капелюхи де Бона, план уроку, медіа проектор, комп’ютер,

малюнки рослин.

 

Хід уроку:

 

І . Психоформула

 

- Який у вас настрій? Передайте виразом обличчя. У багатьох

настрій добрий, але є серед нас ті, кому чомусь сумно. Давайте піднімемо

їм настрій.

 

- Я дарую цю квітку…за те, що він…( діти передають по класу

квітку один одному, кажучи комплементи)

 

- Передайте тепер виразом обличчя свій настрій. Тепер бачу, всі

задоволені, тому загальний наш настрій можна показати так:

 

- (задоволення)

 

- Я бажаю, щоб такий настрій був у нас до кінця уроку.

 

ІІ. Етап покладання мети

 

- Діти, подивіться на дошку і прочитайте тему нашого

сьогоднішнього уроку.

 

- Чого ви очікуєте від цього уроку?

 

ІІІ. Етап проектування

 

(діти говорять, вчитель фіксує на аркуші паперу маркером біля дошки

відповіді)

 

Етап організації виконання плану діяльності

 

- А ось подивіться на план нашої роботи

 

1. Вправа « Очікування»

 

2. Збір інформації

 

3. Загадки

 

4. Робота в групах (дискусія «За-проти»)

 

5. Презентація роботи в групах, висновки

 

6. Відпочинок

 

7. Сюжетно-рольова гра

 

8. Кросворд

 

9. Робота з висловами (в групах)

 

10.Робота в зошитах

 

11.Підсумок

 

 

- Послухайте вірш:

 

Поглянь, дитино, все довкола

 

Так щиро посміхається тобі:

 

І сонце, й небо, ліс і поле –

 

Ти теж у відповідь їм посміхнись.

 

Ти привітайся з днем чудовим,

 

З пташками, травами, струмочком голубим,

 

І знай: усе це є природа,

 

Її люби, примножуй, бережи!

 

 

- Про що цей вірш?

 

- Діти, а що незвичайного ви бачите на дошці? (кольорові

капелюхи)

 

- Так, вони допомагатиміть нам в роботі. Як? Ось білий капелюх

(колір чистоти, правди, збора інформації). Він допоможе вам зібрати

всю необхідну інформацію.

 

Етап моделювання з елементами синтезу

 

- Що ви розумієте під словом природа?

 

Ліс тварини сонце фізкультура

загартовування

 

Море Природа повітря Здоров’я

чистота

 

Гори рослини вода харчування

 

- А що ви можете сказати про здоров’я?

 

- А має відношення і до природи і до здоров’я? (фактори 6

сонце, повітря, вода)

 

- Давайте відгадаємо загадки:

 

 

1. Голуба хустинка, жовтий клубок, По хустинці качається, людям

усміхається.

 

(Сонце)

 

2. Чисте, напоєне запахом квітів.

 

Дихати без нього не можна… (Повітря)

 

3. Вона прозора, як сльоза,

 

І кольором, як бірюза,

 

На все вона спроможна,

 

Без неї жити не можна…

 

Тепер відгадайте, хто вона-

 

Ота звичайна рідина. (Вода)

 

ІV. Дискусія, побудована на проблемній ситуації

 

- А зараз звернемось по допомогу до капелюхів жовтогарячого та

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ