UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75838
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваНова зустріч із \"творчістю\" Незнайка. М. Носов. Як Незнайко був художником (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2746
Скачало140
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Нова зустріч із "творчістю" Незнайка. М. Носов. Як Незнайко був

художником

 

Мета: виробляти навички виразного читання; вчити робити висновки,

аналізувати прочитане; розвивати навички швидкого читання, розуміння

прочитаного, збагачувати словниковий запас учнів; виховувати прагнення

творити добро.

 

Інтерактивний метод: стратегії невеличких груп.

 

Обладнання: підручник О.Я.Савченко. Читанка 4 кл.-К.: Освіта, 2004;

ілюстрації, картка з девізом, картки із завданнями, портрет М.М.Носова,

магнітофон.

 

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

 

Хід уроку:

 

1. Організація класу до роботи.

 

Поглянемо один на одного, посміхнемося. Девіз нашого заняття такий: Не

просто слухати, а чути. Не просто дивитися, а бачити. Не просто

відповідати, а міркувати. Дружно й плідно працювати.

 

2. Артикуляційні вправи.

 

1.Промовляння скоромовок.

 

2.Вправа на розширення поля зору:

 

фар - ба б'є - теся

 

неп - зель пор - трет

 

слу - хати опу - дало

 

вер - тівся вис - тавка

 

худо - жник обра - жений

 

3. Активізація знань.

 

Протягом навчання ми читали чимало українських і зарубіжних поетів і

письменників.

 

Пригадайте, твори яких зарубіжних письменників ми читали?

 

4. Повідомлення теми і завдання уроку.

 

Сьогодні ми будемо працювати над уривком з повісті "Пригоди Незнайка і

його товаришів, яку написав Микола Носов, російський письменник.

 

Для того, щоб ми краще змогли виконати своє завдання, а саме, навчилися

правильно, свідомо, швидко читати, робити висновки і аналізувати

прочитане, будемо працювати в групах:"Мовознавців", "Артистів",

"Літературознавців". Діти з кожної групи підготовили цікавинки для своїх

друзів.

 

5. Ознайомлення з творчістю Миколи Носова.

 

- Микола Носов дуже добре вмів писати про дітей.

 

Чому йому це вдавалося розкажуть наші "Літературознавці":

 

1)Виділяють три секрети, як вдавалося Миколі Носову писати для дітей і

про дітей.

 

Перший секрет полягає в тому, що він сам був хлопчиком, і сам немало

видумав і змайстрував.

 

2)Другий секрет творчості Миколи Носова в тому, що на його великому

життєвому шляху було багато труднощів, але він завжди старався їх

подолати і завжди старався довести почату справу до

 

кінця.

 

3)А третій секрет в тому, що у Миколи Носова справжній талант. Талант

бачити навколо себе і вдалині, талант любити життя, талант весело,

щедро, розумно, а головне правдиво писати.

 

-В третьому класі ми вже читали про те, як Незнайко вчився складати

вірші.

 

Щоб ви змогли собі нагадати хто такий Незнайко, який його характер група

акторів покаже як це було.

 

Інсценізація розділу повісті М.М.Носова "Як Незнайко складав вірші".

 

- Ось і на цьому закінчилася Незнайкова наука. Дякую.

 

- Чому Незнайко не захотів вчитися складати вірші?(Бо він не мав

 

терпеливості доводити почату справу до кінця; був не посидючий)

 

ф

 

6. Робота над змістом тексту "Як Незнайко був художником"

 

- Сьогодні ми прочитаємо ще одну пригоду цього хлопчика-коротунчика з

наукового Квіткового міста.

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ