UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75834
останнє поновлення: 2016-11-29
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваРізноманітність тварин у природі (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось4887
Скачало184
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Різноманітність тварин у природі.

 

Мета: Формувати поняття "звірі", "птахи", "плазуни", "земноводні", "риби

' "комахи"; розвивати вміння порівнювати, спостерігати, виховувати

любов до природи, бажання оберігати тварин.

 

Обладнання: Ілюстрації різних тварин: "Що? Де? Коли?" запис гри,

грамзапис К.Сен - Санса "Карнавал тварин", картки з назвами тварин.

 

Хід уроку

 

I. Організація класу

 

Лише дзиґа забринить,

 

Стане кожен серйозним в цю мить,

 

Бо роботи багато у нас,

 

І активно працює весь клас.

 

II. Хвилинка спостережень

 

Гра "Кореспондент" (інтерв'ю)

 

Кореспондент

 

– Що можна сказати про погоду сьогодні? Відповіді учнів

 

– Який зараз місяць? Відповіді учнів

 

– Що вам відомо про назву місяця? Відповіді учнів

 

– Які зміни сталися в неживій природі? Відповіді учнів

 

– А в живій? Відповіді учнів

 

III. Перевірка домашнього завдання

 

1. Фронтальне опитування.

 

- Чим відрізняються тварини від рослин?

 

- Чому тварини - це живі організми?

 

- Для чого тварини переміщуються?

 

2. Тестові завдання (додаток)

 

IV. Актуалізація опорних знань учнівЯкі групи тварин вам відомі?

 

V. Повідомлення теми і завдань уроку

 

Учитель

 

1. Сьогодні у нас буде незвичайний урок - урок-подорож. Ви

 

узнаєте які існують групи тварин, умови їх життя, яке значення мають

 

тварини в природі. Ми помандруємо у царство тварин. А клас

 

розділимо на три екіпажі:

 

1. Підводна ладка

 

2. Всюдихід

 

3. Лайнер

 

Командирами екіпажів ми виберемо:

 

– Отже, починаємо нашу подорож. Але нам треба взнати за яким

маршрутом ми будемо рухатися. Подивіться на карту подорожі, ви побачите

маршрутні листки для екіпажу з завданням і назвою станції, на якій ми

будемо робити зупинку. Наші досягнення будемо заносити в бортовий журнал

і відзначати балами.

 

VI. Вивчення нового матеріалу

 

Маршрут:

 

Станція 1. Галерея музичних портретів

 

Екскурсовод. Ми потрапили на незвичайну станцію, яка

називається-галерея музичних портретів, її створив французький

композитор К. Сен-Санс, який дуже любив тварин і присвятив їм багато

музичних творів.

 

Навкруги висять портрети, але на них нічого не видно. Зате з кожної

 

ллється музика. Спробуйте назвати істоту, яку вона зображує.

 

Музичний портрет № 1 (Звучить "Королівський марш левів")

 

Запитання екскурсовода:

 

- Який характер у тварини зображеної в музиці, - грізний чи

 

сумирний?

 

- Чи чуєте ви в музиці голос цього звіра?

 

- Що він нагадує вам - спів, рик, плач, виск?

 

- Визначте характер рухів цієї тварини. Це - стрибки, біг чи

 

хода?

 

- Тварина зображена у цій мелодії поважна чи кумедна?

 

- Назвіть тварину і заповніть раму її портретом з відповідним

 

підписом (Лев)

 

- Розкажіть про цю тварину за планом (план додається)

 

Які звірі живіть в лісах України? (Опис одного з них за планом)

 

Цікавинка-хвилинка – повідомлення дослідників (додаток)

 

Підсумок. Отже, тварини, тіло яких вкрите шерстю, називаються

звірами.

 

Вони вигодовують своїх малят молоком. Це істотні ознаки звірів. Ви

 

правильно відгадали, запишіть в журнал 1 бал.

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ