UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваВода. Три стани води. Закріплення знань про одиницю вимірювання рідини – літр. Розв’язування прикладів та задач (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1238
Скачало108
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

ТЕМА. Вода. Три стани води. Закріплення знань про одиницю вимірювання

рідини – літр. Розв’язування прикладів та задач

 

МЕТА. Розширити уявлення про воду, її три стани: рідина, пара, газ.

Закріпити знання про одиницю місткості – 1 літр, показати її практичне

використання. Вдосконалювати обчислювальні навички, вміння розв’язувати

приклади і задачі.

 

Розвивати увагу, пам'ять, логічне і творче мислення, зв’язне мовлення,

природознавчі інтереси.

 

Виховувати бережливе ставлення до природних ресурсів, зокрема до води,

інтерес до вивчення математики.

 

ОБЛАДНАННЯ: прозорий посуд з водою (1 літр), кубик льоду у прозорому

посуді, чайник з водою, фото «Три стани води», таблиці з малюнками т

прикладами, аудіо запис «Шум океану».

 

 

ХІД УРОКУ

 

І. Привітання

 

Добрий день, малята, любі хлопчики і дівчата!

 

З давніх пір й понині кажуть всі в Україні:

 

«Здоровенькі були!»

 

Привітаймось і ми.

 

ІІ. Мотивація навчально-пізнавальної діяльності

 

1. Проблемне завдання.

 

Вчитель показує учням у прозорому посуді налиту воду і запитує:

 

- Діти, хто дасть відповідь – що це таке налито?

 

- Чому ви вирішили, що це вода? Що допомогло вам дати правильну

відповідь?

 

- А скільки води налито у посуд? Як виміряти? В яких одиницях вимірюємо

рідину?

 

2. Проведення досліду.

 

Вчитель показує заздалегідь підготовлений кубик льоду і запитує:

 

- Діти, а це що таке? Як утворився лід? Що буде з цим кубиком льоду,

якщо він полежить у теплому класі до кінця уроку? Давайте ваші

припущення перевіримо в кінці уроку.

 

Вчитель кладе кубик льоду у прозорий посуд і ставить на стіл так, щоб

діти бачили.

 

- А що ще цікавого ви знаєте про воду?

 

3. Робота з таблицею

 

(У ході уроку таблиця заповнюється відповідями дітей).

 

 

Що я знаю про воду Що дізнався про воду

 

- за кольором - за кольором

 

- за смаком - за смаком

 

- за запахом - за запахом

 

- властивості - властивості

 

- стан води

 

ІІІ. Визначення мети і завдань уроку.

 

1.- Сьогодні ми здійснимо подорож разом з краплинкою води по великому

водному простору. А по якому, відгадайте:

 

«Навкруги вода, а з питвом – біда». Так, це море. Ми подорожуємо по

незвичайному морю – по морю Математичному. А для цього треба

визначитися, яка команда на якому кораблі попливе. ( На дошці три

плакати з прикладами і малюнками кораблів. Виходить до дошки по одному

представнику від команди і розв’язують приклади. Відповіді розташовують

у порядку зростання і за буквами дізнаються, яка команда подорожує на

якому кораблі.)

 

 

6 – 2 = (4) К 3 + 1 = (4) А 10 – 5 =

(5) Е

 

8 – 6 = (2) І 10 – 9 = (1) О 4 – 2

= (2) О

 

6 – 5 = (1) З 7 – 5 = (2) К 6 – 5

= (1) С

 

10 – 7 = (3) Р 9 – 4 = (5) Н 1 +

3 = (4) Ц

 

2 + 3 = (5) А 8 – 5 = (3) Е 7 –

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ