UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваКожна істота у світі корисна. В.Сухомлинський \"Соловей і жук\" (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2546
Скачало156
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема. Кожна істота у світі корисна. В.Сухомлинський "Соловей і жук"

 

Мета. Вчити визначати головну думку твору. Формувати навички смислового

аналізу літературних творів. Вчити створювати власні судження щодо

героїв твору. Вдосконалювати навички читання тексту шляхом рольового,

вибіркового та інтонаційного читання.

 

Розвивати вміння досліджувати проблему, зв’язне мовлення.

 

Виховувати співпереживання, любов до природи.

 

Обладнання: картки для розчитки, малюнки для поділу на групи, картки для

роботи в групах, в парах, сигнальні картки, мікрофон, маски із

зображенням жука, солов’я, дівчинки, мультимедійний екран, комп’ютер з

програмою PowerPoint.

 

Хід уроку

 

 

1.Привітання.

 

- Дуже важливо починати будь-яку справу з хорошим настроєм. Як ви

гадаєте,що покращує настрій?

 

Відповіді дітей

 

- Давайте візьмемося за руки, передамо тепло своїх долоньок один одному.

Посміхнемося сусіду зліва і справа.

 

Діти беруться за руки,посміхаються один одному.

 

- Побажаємо одне одному удачі та плідної праці.

 

2.Вправа «Очікування» (Слайд 2)

 

-У нас зараз урок читання. Чи подобається вам читати? Підніміть

руки,кому подобається читати? А про що ви любите читати?

 

-А що ви чекаєте від сьогоднішнього уроку? Які ваші очікування?

 

3. Робота над назвою теми. ( Слайд 3)

 

-А зараз ми дізнаємось яка тема нашого уроку.

 

- Як ви думаєте,про кого ми будемо читати?

 

4. Оголошення завдань уроку (Слайд 4)

 

- Сьогодні ми будемо дізнаватись нове і ділитися інформацією.

 

- Вчитись виразно читати.

 

- Працювати в групах.

 

- Вчитись висловлювати свою думку.

 

- Отримати задоволення від уроку.

 

5.Групування учнів.

 

Роздаються стрічки (червоні, зелені, жовті). Діти об’єднуються в групи

за кольорами стрічок.

 

6. Артикуляційні вправи

 

- вправи для язичка;

 

- вправи на дихання;

 

7. Розчитка ( Слайд 5)

 

- робота зі складовими таблицями (радісно,питаємо-відповідаємо,

сердито,сумно, здивовано,голосно)

 

( Слайд 6)

 

- Скільки букв О в нашій темі? І? Н?

 

( Слайд 7)

 

- Читання пірамідок(хитро,злякано,гордо,весело)

 

( Слайд 8)

 

- Впізнавання слів з першого погляду.

 

8. Розповідь про В. Сухомлинського ( Слайд 9)

 

- Усе своє життя присвятив дітям. Він 35 років був вчителем та

директором Павлиської школи ,що на Кіровоградщині. Писав твори не тільки

для дітей,а й для дорослих,даючи поради щодо виховання дітей.

 

( Слайд 10)

 

- Дізнайтеся, як називається школа, в якій працював Василь

Сухомлинський.

 

( Слайд 11)

 

- Довідайтеся, як називалися уроки в цій школі.

 

9. Відпочинок для очей. ( Слайд 12)

 

- Виберіть листочок, який вам сподобався. Прослідкуйте очима за його

падінням.

 

10. Читання твору « Соловей і жук»

 

- Василь Сухомлинський вчив дітей бачити красу навколишнього

світу,любити природу. Давав поради дітям щодо дружби. Вчив ,як

вирішувати суперечки. У творі ,який ми будемо читати, теж виникла

суперечка. Слухайте уважно,щоб потім допомогти її вирішити. ( Читати до

відповіді дівчинки)

 

11. Прогнозування продовження твору

 

- Між ким виникла суперечка?

 

- Як ви думаєте,що відповіла дівчинка?

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ