UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЗнаходження значень виразів в межах 20 без переходу через десяток. Ціле та його частини. Рівняння (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось975
Скачало145
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Знаходження значень виразів в межах 20 без переходу через десяток.

Ціле та його частини. Рівняння.

 

Мета: Повторити усне додавання та віднімання в межах 20 без переходу

через десяток; вчити об’єднувати предмети, виділивши їх властивості;

 

вчити знаходити невідомий додаток у виразах з двома і більше доданками;

повторити елементарні уявлення про площу фігури; розвивати логічне

мислення; виховувати цікавість до математичних знань.

 

Хід уроку:

 

І. Актуалізація ЗУН. Повідомлення теми і мети уроку.

 

1. – Кожна доросла людина має якусь професію.

 

Які професії ви знаєте ? А чи є якась професія у вас ? Сьогодні ми з

вами спробуємо оташувати справжню дорослу і серйозну професію

будівельника. І побудуємо красивий будинок. Згодні ?

 

- Для того, щоб будинок довго стояв і був міцним будівельники закладають

міцну основу будинку – фундамент. Для того, щоб закласти фундамент

нашого будинку, вам потрібно відповісти на деякі питання.

 

2. – Назвіть всі парні числа в межах 10.

 

- Назвіть непарні числа?

 

- Назвіть числа першого десятка, другого десятка.

 

- Як називаються числа при додаванні ?

 

- Як знайти невідомий додаток ?

 

- Назвіть що це за число ? (Одноцифрове, …)(Написати числа на дошці).

 

3. Каліграфічна хвилинка. (Записати дату і вид роботи).

 

- Сьогодні на каліграфічній хвилинці ми будемо писати цифру… А яку, вам

потрібно вгадати .

 

- Які цифри ви впізнали на малюнку ?

 

- Одну з цих цифр ми будемо писати.

 

- Ця цифра позначає одноцифрове непарне число, яке більш на 1 числа, з

якого можна утворити 4пари.

 

- Так, ми будемо писати цифру 9. Звідки ми починаємо писати цю цифру ?

 

- Запишіть рядок цієї цифри.

 

- Ось ми побудували І поверх.

 

4. Усний рахунок.

 

- За допомогою яких цифр записані вирази ? (римські)

 

- Серед поданих виразів знайдіть ті, у яких відповідь дорівнює 7. Біля

кожного виразу стоїть буква. Якщо ви правильно знайдете потрібні вирази,

то з поданих букв ви зможете утворити слово.

 

- Яке слово утворилось ? (площа).

 

- Що таке площа ?

 

- Тепер у нашому будиночку є двері.

 

ІІ. Повторення вивченого матеріалу.

 

1. Розв’язування задач.

 

- Я буду читати задачу, а вам потрібно записати вираз – розв’язання цієї

задачі.

 

• Котик з песиком посварились та й побились . Котик дістав 8 укусів, а

песик – 10 подряпин. Скільки всього ран доведеться лікувати їхній

хазяйці ?

 

n

 

 

т

 

В

 

gdu

 

gdu

 

• Таня знайшла мамин лак для нігтів і до маминого приходу встигла

пофарбувати всі нігті на лівій руці і 4 на правій. Скільки всього нігтів

пофарбувала Таня ?

 

• У мами на полиці стояло 15 чашок. Після того, як Василько трішечки

погрався у футбол, цілих чашок залишилося тільки 5. Скільки чашок

побилося ?

 

- А ось з’явився і другий поверх.

 

2. Ціле та його частини. Складання буквених виразів.

 

- Що ви бачите на малюнку ?

 

- Якою буквою позначений весь будинок ?

 

- З яких частин складається будинок ? (Фасад, вікно, двері, дах).

 

- Якою буквою позначена кожна частина будиночка ?

 

- Складіть вирази.

 

( А = В + С + D + F

 

B + C = A – D – F

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ