UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75838
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваПисьмове ділення багатоцифрового числа на одноцифрове у випадку, коли в частці дістають нулі (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось295
Скачало79
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Письмове ділення багатоцифрового числа на одноцифрове у випадку,

коли в частці дістають нулі.

 

Мета: Ознайомити учнів з випадком ділення, коли в середині або в кінці

частки з’являються нулі. Продовжити роботу з формування в учнів уміння

виконувати письмове ділення на одноцифрове число. Розвивати логіку

мислення. Виховувати працелюбність.

 

Обладнання: Демонстраційним матеріал (маршрут, схеми, таблиці);

ілюстративний матеріал; роздатковий матеріал (сигнальні картки,

геометричні математичні вілла, індивідуальні завдання, алфавіти). ТЗН,

кодоскоп.

 

Хід уроку

 

І. Організаційна частина.

 

ІІ. Контроль. Корекція і закріплення раніше вивченого.

 

1. Літературна хвилинка (лист в поштовій скриньці).

 

2. За допомогою алфавіту нумерованого розшифруйте слова девізу:

 

Думай, пробуй і шукай,

 

Буде важко – не зітхай.

 

3. Каліграфічна хвилинка.

 

Загадка. Вісім грушок у корзині

 

Принесла мати дитині.

 

І сказала: “На, мій сину,

 

Частину з’їж із них частину”.

 

Хто тепер у вас відповість,

 

Скільки грушок хлопчик з’їсть?

 

(2)

 

Написання цифри 2.

 

4. Усний рахунок “Міркувалко”.

 

75 : 15 64 : 4

 

81 : 27 51 : 3

 

60 : 12 1850 : 10

 

5. Повторення розрядів чисел.

 

6. Гра “Мовчанка” (за допомогою сигнальних карток)

 

27 : 5 = 5 (ост. 2) – правильно

 

16 : 5 = 2 (ост. 6) – неправильно

 

32 : 5 = 6 (ост. 2) – правильно

 

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

 

1 етап

 

1. Повідомлення теми і завдань уроку.

 

2. Пояснення нового матеріалу вчителем.

 

3. Коментування розв’язаного прикладу з підручника.

 

4. Складання пам’ятки розв’язання прикладів.

 

2 етап

 

І варіант ІІ і ІІІ варіант

 

 

t

 

ф

 

Виконай за зразком: Робота під керівництвом вчителя:

 

3680 : 4 816 : 3

 

86700 : 3 609 : 3

 

906 : 3 8160 : 2

 

3 етап

 

І варіант ІІ варіант

 

Виконай самостійно: Виконай за зразком:

 

98560 : 7 2515 : 5

 

62408 : 8 8656 : 4

 

2505 : 5 83216 : 4

 

ІІІ варіант

 

Робота під керівництвом вчителя:

 

5424 : 6

 

4518 : 9

 

IV. Фізкультхвилинка (ТЗН)

 

4 етап

 

І варіант ІІ варіант

 

Творче завдання: Виконай самостійно:

 

4680 : 3 + F 432 : 4

 

9915 : 3 - F 8402 : 2

 

ІІІ варіант

 

Виконай за зразком:

 

3906 : 6

 

4680 : 3

 

5 етап

 

Спільне завдання

 

Знайди 21663 : 9 = 247

 

помилку 7839 : 9 = 8701

 

2856 : 8 = 357

 

V. Розв’язування задач.

 

І варіант. У парку саджали учні 2 дні дерева по 246 щодня і 3 дні по 336

дерев. Після цього їм залишилося посадити в 5 раз менше від того, що

вони посадили. Скільки дерев їм лишилося посадити?

 

Завдання. Розв’язати діями з положенням.

 

ІІ варіант. З ділянки зібрали мішки картоплі, по 50 кг у кожному. Цю

картоплю розклали у ящики, по 20 кг у кожний. Скільки наповнили ящиків?

 

Завдання. Записати виразом.

 

ІІІ варіант.

 

П. – 278 ц

 

В. - ?, у 2 рази < ?

 

С. - ?, на 44 у >

 

Завдання. Розвязати діями.

 

VI. Розв’язування рівнянь (диференційовано, по варіантах)

 

І варіант 1250 : х = 5

 

ІІ варіант х · 9

 

= 2340

 

ІІІ варіант х : 6 = 480

 

VII. Геометричний матеріал.

 

VIII. Підсумок уроку.

 

Д/з (диференційовано, на вибір)

 

№ 501, 502, 503.

 

0

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ