UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75834
останнє поновлення: 2016-11-29
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваВживання прикметників у мовленні. Узагальнюючий урок (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1324
Скачало96
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

ТЕМА . Вживання прикметників у мовленні. Узагальнюючий урок .

 

МЕТА . Узагальнити знання учнів про прикметник, розвивати вміння

правильно і точно вживати прикметники у в мовленні , збагачувати

словниковий запас учнів,

 

Виховувати любов до рідного краю.

 

Створювати умови для прояву самостійності, розвитку творчих

здібностей.

 

ОБЛАДНАННЯ. Запис на дошці теми та мети уроку, словоспролучень, картки

для групової роботи, магнітофонний запис мелодії, макет телевізора,

схеми ,,асcоціативних кущів’’.

 

ХІД УРОКУ.

 

І Евокація. Постановка учбового завдання. Оголошення теми та мети

уроку.

 

Вступне слово учителя.

 

- Вітаю вас, діти! Наш урок я спланувала як ,,урок - пошук’’.

Хочу , щоб на ньому панувала атмосфера творчості, взаєморозуміння,

зацікавленості. Ми будемо сьогодні ,, полювати ’’ на прикметники .

Послухайте віршик , що я для вас склала.

 

Ми двері школи широко відкрили,

 

Гостей шановних запросили щиро.

 

Урок – це пошук і це справді свято,

 

Корисного дізнаємось багато.

 

Урок повинен буть цікавим,

 

Спокійним, та не дуже млявим,

 

Повинні учні тему закріпити,

 

Усе , що знають про прикметник повторити.

 

2. Створення мовленнєвого середовища. Бесіда.

 

- Отож про що піде мова на уроці?

 

- Яким ви хочете побачити наш урок?

 

- Якою повинна бути вчителька, щоб урок насправді був корисним, цікавим,

пізнавальним?

 

- Якими повинні бути на уроці учні?

 

Висновок.

 

ІІ Робота в зошитах.

 

1. Запис дати і теми уроку ,,Вживання прикметників у мовленні’’

 

2. Добери прикметник ( з бесіди )

 

Учитель ( який?) доброзичливий , винахідливий, розумний..

 

Учні (які?) кмітливі , спостережливі . уважні.

 

ІІІ Актуалізація знань про прикметник.

 

1. Фронтальне опитування.

 

- Чи усвідомили ви роль прикметників в нашій мові? Яку функцію

виконують, що позначають?

 

- Пригадайте все що визнаєте про прикметник.

 

2. Практичне опрацювання теми уроку.

 

- Зараз у вас буде нагода показати свою винахідливість,

спостережливість, старанність, уміння робити висновок і навіть

відкриття. На дошці записані словосполучення. Кожна група отримує

завдання , що їм треба зробити.

 

Якого? Усміхненого обличчя (с.р., Р.в.)

 

……..? світлого дня (……..)

 

……..? рясному дощу (….)

 

……...? стиглому яблуку (……)

 

………?хорошим робітником (……)

 

………? Твердим словом (…..)

 

……….? Ідеальному костюму (….)

 

На якому? Доброму відношенні (…….)

 

Бачу (…..?) Знаменитого актора (…….)

 

Немає (…….?) веселого клоуна (…….)

 

Виконую(…….?) сценічний номер (…….)

 

…….? Льняний рушник (…….)

-----> Page:

0 [1] [2] [3]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ