UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваПрактичне ознайомлення зі словом, реченням. Бесіда на тему«Літні розваги». Спосіб умовного позначення речення. Робота з дитячою книгою (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось5331
Скачало199
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема. Практичне ознайомлення зі словом, реченням. Бесіда на тему«Літні

розваги». Спосіб умовного позначення речення. Робота з дитячою книгою.

 

Мета. Ознайомити учнів з відомостями про предмет і номінативну роль

слова , про слова – назви предметів, багатозначні слова, про поняття -

речення ; вчити виділяти слово як одиницю мовлення, складати речення,

зображати речення графічно, вчити працювати з дитячою книгою;розвивати

вміння слухати, мислити; виховувати культуру мовлення.

 

Обладнання. Іграшки – звірята, предметні малюнки, віяла з цифрами,

картки для умовного позначення речення, гумовий м'яч, дитяча книга з

українською народною казкою « Котик і півник», ілюстрації до казки.

 

Хід уроку

 

І. Актуалізація знань та вмінь.

 

1. Привітання.

 

- Яскраве сонечко надворі

 

Кидає промінці на нас.

 

Воно радіє, що сьогодні

 

Ви знов прийшли в цей світлий клас.

 

- Любі мої діти! Я рада бачити вас всіх сьогодні таких радісних,

чистеньких, охайних! Впевнена, ви прийшли до школи з гарним настроєм і з

бажанням дізнатися чогось нового.

 

2. Повторення правил поведінки на уроці.

 

- Давайте, діти , повторимо правила поведінки на уроці.

 

- Пролунав шкільний дзвінок –

 

Біля парти треба встати.

 

Всім зібратися з думками,

 

Щоб урок розпочинати.

 

Ось урок вже розпочавсь…

 

Всі за парти тихо сіли.

 

Чути все, що вчитель скаже

 

Намагаємось щосили.

 

Як захочеш щось сказати

 

Підніми спочатку руку.

 

Потім говори сміливо

 

Про складну шкільну науку.

 

Г.В.Цесорева.

 

- Всі запам'ятали? Молодці!

 

3. Повторення правила сидіння за партою.

 

- А тепер треба перевірити чи всі ви правильно сіли за партами. Як

повинні сидіти діти, які хочуть закінчити школу здоровими, красивими,

стрункими? Хто забув – подивіться на плакат.

 

- Дуже добре! Мені приємно дивитися на всіх вас.

 

ІІ. Повторення вивченого.

 

- Діти, а хто може нагадати нам всім, що ми робили вчора на першому

уроці?

 

(вчилися, знайомилися з підручником ,слухали гімн України)

 

- Молодці! А хто хоче сказати, що таке гімн?

 

(урочиста пісня, символ України)

 

- Дуже добре! Що повинні робити українці, коли звучить Державний гімн

України?

 

(встати, стояти тихо, прикласти руку до серця)

 

- Правильно. Скажіть, будь ласка, хтось з вас самостійно виявив бажання

вивчити слова першого куплета гімну України? Давайте, діти, послухаємо.

 

(декілька учнів розповідають слова гімну України напам'ять)

 

- Молодці! Ви дуже порадували мене своїм бажанням вчитися.

 

ІІІ. Повідомлення теми уроку. Робота над вивченням нового матеріалу.

 

- Любі мої! Сьогодні ви вдруге переступили поріг нашої школи, поріг

країни Знань. Щодня ми з вами будемо подорожувати по цій країні,

відкривати нові землі, отримувати нові знання.

 

- Зараз на уроці ми вивчимо тему, назва якої записана на дошці.

 

(Тема уроку написана друкованими літерами)

 

Хто хоче спробувати прочитати тему сьогоднішнього уроку?

 

(кілька учнів, що вміють читати, промовляють хором тему уроку)

 

- Правильно! Тема нашого уроку: «Слово. Речення».

 

- Слово – це одиниця мовлення. Ви знаєте дуже багато слів. Зараз ми

-----> Page:

0 [1] [2] [3] [4]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ