UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЄ.Гуцало «Зайці» (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1409
Скачало134
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Є.Гуцало «Зайці»

 

Мета: ознайомити з оповіданням Є. Гуцала " Зайці.”; формувати уміння

визначати головну думку твору; збагачувати лексичне поле дітей;

розвивати навички діалогічного, монологічного мовлення, сприяти розвитку

фантазії, творчості; розвивати спостережливість; прищеплювати любов до

рідної природи, рідного краю; виховувати бажання оберігати тварин,

допомагати їм.

 

Обладнання: картки зі словами для складання скоромовки; картки з

питаннями до тексту; малюнки дітей за частинами тексту; підручник для 3

кл. з укр. мови.

 

 

ХІД УРОКУ

 

1. Організаційний момент

 

- Доброго ранку, діти! Починаємо наш урок. Побажаємо

собі успіху, усміхнемося і хай гарний настрій допоможе нам працювати.

 

- А зараз подивіться у віконце і розкажіть, будь

ласка, про сьогоднішній день.

 

2. Повідомлення теми уроку

 

- Тож у нас яка пора року зараз? ( весна)

 

3. Сьогодні ми продовжимо читати, розповідати,фантазувати

про зиму, її прикмети, про те, як живеться взимку братам нашим меншим-

тваринам.

 

4. Перевірка домашнього завдання

 

- Діти, ви вже дуже добре розповіли про весняний

день, а які весняні місяці ви знаєте? ( березень, квітень, травень )

 

- Який місяць зараз хазяйнує? ( березень)

 

- А який місяць ми тільки - тільки провели? (

лютий)

 

- Про яке народне свято у лютому ми з вами читали

вдома? ( 15 лютого – Стрітення. Цього дня, кажуть, зима зустрічається з

весною. Якщо сяє сонце та зі стріх капає вода – це означає, що красуня

Весна поборола холодну Зиму.)

 

- Яку назву має це оповідання? ( « Коли зима

зустрічається з весною» )

 

- Хто її автор? ( Г. Бондаренко)

 

- На скільки частин ви розділили текст? ( на 3)

 

- Я зараз буду задавати питання до кожної частини?

Вони будуть незвичайні.

 

- Подивіться на картину. ( Діти роздивляються

пейзаж)

 

- До якої частини вона підходить? ( зачитайте) Яку

назву можна дати?

 

- Подивіться на ці свічки та воду. Чи причетні вони

до нашого оповідання? ( Вони причетні до другої частини. І воду, і

свічки святили на Стрітення у церквах.)

 

- І останнє. Подивіться на дитячі малюнки. Що тут

зображено? Яку спільну тему можна підібрати? Зачитайте уривок тексту, до

якої вони підходять. ( діти зачитують третю частину)

 

- Добре, цікава була робота. Але і далі ми не будемо

нудьгувати.

 

 

4. Розчитування. Мовна зарядка.

 

- Перш ніж перейти до вивчення нового матеріалу, давайте

підготуємо наш артикуляційний апарат.

 

 

а) – Доберіть риму у кожному рядку

 

Заєць зілля з,їв у ….( Зіни),

 

Захотів заїсти………(сіном).

 

Зіна зойкнула у……..(сінях)

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ