UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75850
останнє поновлення: 2016-12-08
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваПитальні речення. Логічний наголос у питальних реченнях. Засвоєння питальних слів. Складання діалогу на тему «У бібліотеці» (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось3806
Скачало168
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема. Питальні речення. Логічний наголос у питальних реченнях. Засвоєння

питальних слів. Складання діалогу на тему «У бібліотеці».

 

Мета. Продовжувати формувати в учнів уявлення про речення як одиницю

мовлення, що виражає закінчену думку. Вчити складати та інтонувати

речення різні за метою висловлювання. Дати дітям уявлення про питальне

речення (зі знаком питання в кінці). Виховувати бережливе ставлення до

книги.

 

Тип уроку. Урок формування та вдосконалення вмінь і навичок.

 

Вид уроку. Інтерактивний урок з елементами театралізації.

 

Обладнання. Кросворд, роздатковий дидактичний матеріал, назви команд за

видами книг, оформлення слайдів, герої театралізованої вистави (книга,

діти), книга для вправи «Очікування».

 

ХІД УРОКУ

 

І. Організація класу.

 

Діти. Ми беремося до справи.

 

Не ловитимемо ґави.

 

Вчитель. То ж ви просто молодці!

 

Діти. Працювати будем всі!

 

ІІ. Мотивація навчальної діяльності.

 

1. Розгадування кросворду, з визначенням ключового слова.

 

1. Дім для зберігання підручників, художньої літератури, словників,

довідників. (Бібліотека)

 

2. «Житель» бібліотеки, який допомагає дізнатися про значення слова,

правильне його написання. (Словник)

 

3. Відвідувач бібліотеки. (Читач)

 

4. Полиці, на яких лежать книги. (Етажерки)

 

5. Професія людини, що обслуговує відвідувачів бібліотеки. (Бібліотекар)

 

 

6. Зал у приміщенні бібліотеки, в якому працюють читачі. (Читальний)

 

2. Каліграфічна хвилинка.

 

Бб бі бл от ек ка бібліотека

 

3. Завдання для кожного ряду.

 

1 ряд. Складіть і запишіть розповідне неокличне речення зі словом

бібліотека.

 

2 ряд. Складіть і запишіть розповідне окличне речення з цим словом.

 

3 ряд. Роз’єднайте слова, утворивши речення. Запишіть його. Яке це

речення за метою висловлювання та інтонацією?

 

ІІІ. Оголошення теми уроку та очікуваних результатів.

 

1. Слово вчителя.

 

- То які ж речення ми тільки що складали?

 

- Сьогодні ми будемо вивчати питальні речення і вчитися їх інтонувати.

 

2. Вправа «Очікування».

 

Інтонувати питальні речення

 

Складати і читати діалог.

 

Складати питальні речення.

 

Працювати в парах і групах.

 

Творчо працювати.

 

Презентувати результати виконаної роботи.

 

Робити висновки.

 

3. Колективна робота за вправою 130, с.64.

 

- Розгляньте малюнок у підручнику на с.64.

 

- Кого зображено на малюнку?

 

- Що роблять діти в бібліотеці?

 

ІV. Надання необхідної інформації.

 

1. Театралізація.

 

(Чути плач.) - Діти, хто це плаче?

 

(Виходить книга (із обшарпаними сторінками, плямами, помальована) і діти

(хлопчик, дівчинка)).

 

Книга. Ой, рятуйте, помагайте!

 

Всі, хто може – утікайте!

 

На мені він їсть і спить

 

Ще й кидає кожну мить.

 

Більше так не можу жить!

 

Дівчинка. Бідолашна і нещасна.

 

Хто ж господар твій і власник?

 

Книга. Ось він учень-фантазер.

 

Каже, буде славний майстер.

 

Та я книгам всім скажу

 

Й від людей їх заберу.

 

Хай же спробують без нас

 

Щось довідатися враз.

 

Адже істина відома,

 

Ніби справжня аксіома.

 

Всі це знають без вагань:

 

«Книга – джерело всіх знань!»

-----> Page:

0 [1] [2] [3]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ