.

Порівняння за іншими ознаками, за складом частин, наявних у малюнку, за розташуванням (урок)

Язык: украинский
Формат: реферат
Тип документа: Word Doc
129 702
Скачать документ

Тема: Порівняння за іншими ознаками, за складом частин, наявних у
малюнку, за розташуванням.

Мета: Вчити дітей порівнювати предмети за іншими ознаками, за складом
частин, наявних у малюнку, за розташуванням. Розвивати мислення, пам’ять
, увагу, уміння спостерігати та аналізувати. Виховувати у дітей дбайливе
ставлення до квітів.

Хід уроку

I.Організація класу.

1. Привітання.

2. Перевірка готовності до уроку (зошит, ручка, простий олівець).

II. Актуалізація опорних знань.

1. Фронтальна бесіда.

– Який зараз урок? (математика)

– Що ми вчимося робити на уроках математики? (записувати схеми,
формули, порівняння величин)

– За якими ознаками порівнювали величини? (за площею, формою,
об’ємом, масою, довжиною, шириною, висотою, матеріалом).

– Про що розповідають нам схеми і формули? (Про відношення між
величинами).

– В яких відношеннях можуть бути величини? (показують на
пальчиках: = = . На дошці таблички: = =).

– Як це відобразити за допомогою схеми? (показують на дошці
схеми).

III. Створення учбової ситуації.

1. Розповідь учителя. Постановка мети перегляду відеоматеріалу
(Після аварії повітряної кулі Незнайко потрапив до Зеленого міста, де
познайомився з Синьоокою, Сніжинкою та іншими малятами, які вирішили
почастувати Незнайка).

2. Бесіда.

– Згадайте, що трапилося після аварії з Незнайком?

– Чим малята частували Незнайка, Синьооку та Сніжинку?

– Чи вистачило всім солодощів?

– Як ви про це дізнавалися?

– Чи рахували ви солодощі?

– Скільки повних комплектів солодощів можна зібрати? (навчи
цього інших).

IV. Постановка учбової задачі.

– Сьогодні на уроці ми продовжимо спостерігати за пригодами Незнайка,
щоб побачити чим закінчиться його подорож.

?

E

th

??+?1. Продовження розповіді вчителя.

– Отож, стіл який накрила Синьоока, був прикрашений вазонами з квітами.

– Як ви гадаєте , чи вистачить квітів, щоб посадити порівну в усі
вазони?

– А які ви знаєте, квіти, що ростуть у кімнаті?

– Яку користь вони приносять?

– А які квіти ростуть у вас вдома?

V. Моделювання способу.

1.Робота в групах.

– Для цього попрацюємо в групах. Але пригадаємо правила роботи у
групі:

1) Працювати тихо, не заважати іншим групам.

2) Слухати кожного, не перебиваючи нікого.

3) У разі потреби працювати по черзі.

4) Після закінчення робити показати сигнал.

– Правила повторили:

1) А тепер потрібно посадити квіти у вазони.

2) Накреслити схему і записати формули.

АР

– Чи вистачить місця малятам?

– Як ви дізнавалися?

VI. Рефлексія.

– Що нового ви дізналися на уроці?

– Що найбільше запам’яталось ?

Нашли опечатку? Выделите и нажмите CTRL+Enter
