UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваОхорона рослин. Рослини з Червоної книги України (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось4940
Скачало201
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема. Охорона рослин. Рослини з Червоної книги України

 

Мета. Розширювати знання дітей про природу рідного краю, про вплив

людини, її поведінки на природу, дати уявлення про рослини з Червоної

книги України, розвивати пізнавальні інтереси учнів, виховувати

бережливе, господарське ставлення до природи, як до рідного дому,

бажання охороняти й примножувати її багатства і красу, виробити правила

поведінки в природі та пропагувати їх серед рідних.

 

Обладнання: екран, мультимедійна презентація, видання Конституції

України, Червоної книги України, виставка журналів «Яблунька», виставка

творчих робіт « Буду я природі другом», картки для роботи у парі,

тестові завдання, матеріал до гри «Збери квітку», посвідчення

кореспондентів.

 

ХІД УРОКУ

 

1. Організація класу.

 

- Привітаймося і подаруймо один одному посмішки.

 

2. Наша метеостанція.

 

- Слово має черговий синоптик. Учень підводить підсумки спостережень за

тиждень:- Ми вели спостереження з 12 по 19 лютого. Дні стали довші. Вони

були хмарними. Температура повітря – трохи нижче нуля. Зима принесла

цього тижня рясні снігопади із сильним вітром, ожеледь.(та інше…)

 

- А що скаже другий клас?

 

Діти: В НАС ПОГОДА – ВИЩИЙ КЛАС!

 

3. Мотивація навчальної діяльності.

 

- Кожен з вас у майбутньому мріє кимось стати. Професій існує безліч, і

всі вони цікаві. Для того, щоб знайти своє покликання, потрібно шукати

себе, випробовувати в різних професіях уже зараз.

 

Сьогодні я вам пропоную спробувати себе в ролі журналістів,

кореспондентів дитячого журналу.

 

4. Довідкове бюро.

 

- Звернемось до довідкового бюро за тлумаченням нових слів.

 

ЖУРНАЛ – періодичне друковане видання у вигляді книжки.

 

ЖУРНАЛІСТ – професіональний літературний працівник газет, журналів,

радіо.

 

КОРЕСПОНДЕНТ – співробітник газети, журналу, радіо, що надсилає свої

інформації з місць; дописувач.

 

5. Загадка про журнал.

 

- Відгадайте, який журнал запрошує нас до співпраці.

 

Це журнал про рідну природу,

 

У ньому новини із саду, з городу,

 

Із моря, пустелі та океану

 

- Про красу планети гарну, незрівнянну.

 

(«Яблунька»)

 

6. Створення ситуації успіху

 

.- Як ви гадаєте, якими мають бути юні кореспонденти?

 

Уважні

 

Спостережливі

 

Працьовиті

 

Інтелектуали

 

Хороші діти

 

- І тоді нас чекатиме УСПІХ!

 

7. Природнича п’ятихвилинка.

 

Робота в парах.

 

КАРТКА. У поданому переліку рослин підкресліть назви:І група – дерев,ІІ

група – кущів,ІІІ група – трав’янистих рослин.

 

Ромашка, ожина, калина, береза, пшениця, мак, сосна, липа, дуб,

подорожник, малина, суниця, ліщина, ялина, чорниця.8. Повідомлення теми

і мети уроку.

 

- Ми працюємо над створенням спеціального випуску «Яблуньки» - « Охорона

рослин. Рослини з Червоної книги України».- У кожній країні свої закони

про охорону природи. У статті 66 Конституції України зазначено, що

кожний громадянин України зобов’язаний берегти природу, охороняти її

багатства, не завдавати їй шкоди. Отож, працюймо над створенням рубрик

журналу, щоб розповісти читачам про охорону рослин.

 

ДОВІДКОВЕ БЮРО

 

РУБРИКА – розділ у газеті, журналі.

-----> Page:

0 [1] [2] [3]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ