UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 12

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваСклади собі казку. Олександр Зима «Дві білки і лисиця» (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2461
Скачало254
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Склади собі казку. Олександр Зима «Дві білки і лисиця»

 

Мета:вчити складати казки, розкривати їх зміст, формувати в учнів

ціннісні орієнтації, збагачувати словниковий запас, удосконалювати

навички виразного читання, розвивати зв язне мовлення.

 

Обладнання: портрет О. Зими, малюнки з зображенням білочки та лисиці,

картки для роботи в групах, підручник «Читанка» О. Я. Савченко

 

Термін проведення: II семестр, травень

 

Хід уроку

 

I.Організація класу

 

Сьогодні у нас надзвичайний урок.

 

Сьогодні ми зробимо ще один крок

 

В країну відому, в країну чудову,

 

В країну чудових казок.

 

-Діти, а тепер скажіть, яким має бути наш урок і якими ми будемо з вами

на уроці?

 

Урок має бути: Ми будемо:

 

-цікавим; -дисциплінованими;

 

-трохи казковим; -уважними;

 

-навчальним; -зібраними;

 

-продуктивним -активними

 

-Отже, якщо ви будете такими, ми разом проведемо цікавий, продуктивний,

творчий урок.

 

II. Розчитування.

 

-Жодна людина не може гарно читати, якщо в неї слабкі легені та очі.

Тому ми й розпочинаємо наш урок з розитування.

 

1. Розминка для очей.

 

Уявляємо собі Буратіно з його довгим носом і в уяві пишемо своє ім я.

 

2. Надування кульку.У кого найбільша кулька? (імітують надування

кульки)

 

3. Розвиток мовно-слухової уваги. Гра «Що зайве?»

 

Визначити «зайве» слово у кожному ланцюжку. Дать пояснення, чому вибрали

саме це слово. Повторюють весь ланцюжок, виключивши зайве.

 

Горіх, горішина, горіховий, горох, горішок,.

 

Білка, лисиця, синиця, ведмідь, вовк.

 

Лапки, хвостик, вушка, рука, шерсть.

 

Сварка, зварити, посварити, посварені, сварливі.

 

III.Мотивація навчальної діяльності.

 

1. Повідомлення теми і завдань уроку.

 

Сьогодні ми прочитаємо казку Олександра Зими, але кінець її придумаємо

самі. І тільки від вас буде залежати, якими стануть герої казки: добрими

чи злими, чесними чи хитрими.

 

А щоб дізнатися назву казки, треба розшифрувати цей таємничий запас.

 

2 Б, А і

,ИЦЯ

 

Б гілка И

лист

 

 

(«Дві білки і лисиця»)

 

2. Колективна робота.Методика «асоціативний кущ»

 

-Що ви знаєте про цих тварин? Працювати будемо за варіантами.

 

Iв. – искладає "асоціативний кущ» до слова (лисиця), а IIв. – до слова

(білка)

 

Лисиця

 

народжує маленьких лисенят

 

це тварина

 

полює в ночі і вдень

 

живе у лісі,

 

руда шорстка

 

хитра

 

це хижий звір

 

пухнастий хвіст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Білка

 

проворна

 

їсть горіхи, ягоди

 

 

 

 

 

руда

 

запасає їжу на зиму

 

 

 

 

 

IV. Ознайомлення з новим матеріалом.

 

1. Знайомство з творчістю О.Зими.

 

J

 

ґ

 

о

 

(

 

М

 

2. Робота над казкою «Дві білки і лисиця»

 

а) Прогнозування змісту казки.

 

-Як ви думаєте, про що розповідатиметься у цій казці? Чому ви так

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ