UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75838
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваПо роботі й нагорода. Казка «Колосок» (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1530
Скачало110
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: По роботі й нагорода. Казка «Колосок»

 

Мета: Вчити дітей читати в особах , аналізувати вчинки дійових осіб,

давати їм характеристики , виховувати бажання допомагати дорослим і один

одному, викликати негативне ставлення до ледарів.

 

Обладнання: Ілюстрації до казки , малюнки півника і мишенят, маски

тварин, таблиці.

 

Хід уроку

 

I. Організація класу.

 

- Доброго ранку! Доброго дня!

 

Хай плещуть долоньки !

 

Хай тупають ніжки!

 

Працюють голівки!

 

Доброго ранку! Доброго дня !

 

Бажаю вам я здоров'я й добра !

 

-Я рада вас бачити на уроці читання . Ми знову з вами в королівстві

казок і будемо пізнавати нове, цікаве, казкове. Ну, що ж ,починаємо.

 

II. Мовна розминка.

 

1. Гра «Хто як говорить».

 

- Пригадаймо ,друзі, вмить, як пшениченька шумить? ш-ш-ш-ш-ш-ш-ш

 

Як в гайку струмок дзвенить: джр-джр-джр-джр-джр

 

Як бджола в саду бринить: дз-дз-дз-дз-дз-дз

 

Як шумлять у птаха крила: ш-щ-ш-ш-ш-ш-ш

 

В морі синьому вітрила: ш-ш-ш-ш-ш-ш-ш

 

Вітер з гаєм розмовляє ш-ш-ш-ш-ш

 

Поміж листячком гуляє: ш-ш-ш-ш-ш-ш Й ми всі трохи пошуміли , від роботи

відпочили.

 

2. Робота з чистомовкою.

 

- Щоб наше мовлення було правильним , працьоємо з-чистомовкою.

 

Че-че -че- влітку сонечко пече,

 

чу-чу-чу- всім спечу по калачу,

 

чі-чі-чі- не лежи на печі.

 

3. Стежина скоромовок!

 

- Пройдемося стежиною скоромовок.

 

Хитру сороку спіймати морока,

 

А на сорок сорок - сорок морок.

 

Лис у лісі заховався , ліс лиса схопив.

 

Жатка жваво жито жне, жатку жнець не дожене.

 

III. Перевірка домашнього завдання.

 

- Зберіть усі знання і сили , згадайте все ,що дома вчили .

 

1) Тестування за казкою « Лисичка і журавель .» Казка починається

словами:

 

а) йшла Лисичка лісом ;

 

б) були собі Лисичка та Журавель.

 

Лисичка і Журавель зустрілися:

 

а) в полі;

 

б) вілісі.

 

Першим запросив до себе в гості :

 

а) Журавель ;

 

б) Лисичка. Лисичка подавала їжу :

 

а) у тарілці;

 

б) у глечику .

 

Лисичка була :

 

а )щедрою ;

 

б) скупою .

 

Журавель був :

 

а) жадібним ;

 

б) ввічливим .

 

2) Переказ казки від імені Лисички , від імені Журавля ..

 

IV. Повідомлення теми і мети уроку

 

1. Мотивація навчальної діяльності. Відгадування загадки .

 

На тоненькій ніжці

 

стоїть хатка,

 

а в ній - золоті зернята і( колосок .)

 

2 .- Сьогодні ми познайомимося з українською народною казкою

 

«Колосок.»

 

V. Опрацювання казки

 

1. Слухання казки в записі або виразне читання вчителем .

 

- Хто були Круть і Верть ?

 

- Як звали півника ?

 

- Що знайшов півник ?

 

- Що любили робити мишенята ?

 

2. Словникова робота .

 

Ціп

 

Млин

 

Нероба

 

3. Повторне читання вголос . Аналіз змісту , вибіркове читання .

 

- Читаючи , подумайте , чому герої казки мають такі імена .

 

- Де відбуваються події казки ? В яку пору року :

 

- Чому мишок звати Круть і Верть ?

 

Прочитайте ,що найбільше вони любили робити ?

 

- Прочитайте , чим займався півник .

 

- Що він знайшов одного разу ?

 

- Прочитайте ,які поради давали мишенята .

 

- Хто все це робив ?

 

- Прочитайте улюблені слова мишок .

 

- Що вийшло із пшеничного колоска ?

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ