UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75838
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваВесняна казка (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось3339
Скачало135
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема. Весняна казка

 

Мета:

 

• милуватися природою у всіх її барвах і проявах;

 

• висловлювати свої думки і емоції:

 

• розвивати образне мислення, мовлення дітей, вдосконалювати пам'ять ,

увагу, спостережливість;

 

• виховувати бережливе ставлення до природи.

 

Обладнання: таблиці, картки, репродукція музичної картини ,,Весна’’,

пам’ятка-оберіг.

 

Тип уроку: заочна подорож милування природою.

 

Хід уроку

 

І. Емоційна хвилинка

 

Діти, посміхніться один до одного, привітайтесь з нашими гостями та

подаруйте їм свої посмішки. Молодці, дуже гарно посміхаєтеся. А зараз

тихесенько сідайте, будь ласка. (Хлопчики допомагають дівчаткам.

Відставляють і підставляють стільчики).

 

ІІ. Організований момент

 

– Діти, з яким настроєм ви прийшли сьогодні на урок? (Діти показують

сонечка-обличчя веселі чи сумні).

 

– Чому у тебе, Оленко, сумний настрій?

 

– А що тобі, Миколко, підняло настрій?

 

–Гадаю, що до кінця уроку настрій в усіх діток класу буде чудовий

настрій.

 

ІІІ. Оголошення теми уроку

 

– Скажіть мені, будь ласка, діти, ви любите подорожувати?

 

(Відповіді учнів)

 

– Ось сьогодні я вас і запрошую до подорожі.

 

– А яку дорогу нам вибрати допоможе ось ця таблиця. На якій потрібно

з’єднати букви і прочитати слова, які і будуть назвою нашої подорожі.

 

В С Н А К

 

Е Я Н А

 

З

 

К А

 

(Діти з’єднують букви і читають слова)

 

– Молодці, так назва нашої подорожі ,, Весняна казка’’.

 

Казок чимало є на світі,

 

і веселих, і сумних

 

Хіба зможемо прожити ми без них?

 

– Діти, а ви любите казки? (Відповіді учнів).

 

ІV. Активізація знань учнів

 

1. Мовленнєва розминка

 

– Але, щоб потрапити в світ весняної казки нам потрібно провести

мовленнєву розминку.

 

– Як шумлять дерева? (ши-ши)

 

– Понюхайте квіточку?

 

– Дмухніть на кульбабку.

 

– Як ричить лев?

 

– Як пищить мишка?

 

Молодці, всі дуже добре старалися.

 

2. Робота з таблицею.

 

– Діти, а чим подобаються вам казки?

 

(Добро завжди перемагає зло)

 

– Погляньте ось на цю таблицю.

 

добро

 

краса

 

любов

 

радість

 

зло

 

милосердя

 

– Тут написані слова без яких казка не може існувати. Дайте їх

прочитаємо. (Діти читають)

 

– Дійсно, казка вчить нас добру, красі, вчить бути терплячими, завжди в

ній присутня таємниця і добро завжди перемагає зло. А щоб краще ці слова

запам’яталися давайте декілька їх надрукуємо.

 

3. Гра «Друкар».

 

Діти віддруковують слова ( Похвалити дітей)

 

4. Кольорові асоціації.

 

– Молодці, дітки, добре всі старалися. А тепер давайте перевіримо, які

у вас кольорові асоціації на такі слова: сонечко, радість, весна, зима,

квітка, зло, мама.

 

(Діти показують картки певного кольору на дане слово. Наприклад: зима –

білий і т.д.)

 

V. Підготовча частина.

 

– Молодці, всі дуже старалися і я бачу, що готові вирушити в подорож.

 

Але в весняну казку ми вирушимо не самі. Сьогодні, коли я йшла до

школи, то побачила, щось дуже красиве, воно мені дуже сподобалося і

головне, воно дуже хотіло потрапити на наш урок, щоб теж познайомитися

-----> Page:

0 [1] [2] [3]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ