UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваПовторення і закріплення вивченого матеріалу. Розв’язування прикладів і задач (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1962
Скачало108
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема. Повторення і закріплення вивченого матеріалу. Розв’язування

прикладів і задач.

 

Мета: удосконалювати вміння розв`язувати приклади і задачі, складати

задачі на знаходження суми та остачі, розвивати логічне мислення,

обчислювальні навички, збагачувати математичне мовлення, формувати

вміння працювати в команді, навички співробітництва, виховувати любов до

математики, кмітливість, спостережливість, екологічну свідомість.

 

Тип уроку: закріплення знань.

 

Форма проведення: урок – подорож у казку.

 

Обладнання та наочність.

 

Богданович М.В. Математика: Підручник для 1кл. –К: Освіта, 2003. - С.

56.

 

Лічильні палички, математичне віяло, малюнки зимуючих птахів,

годівнички, індивідуальні картки з зображенням снігура, лінійка,

фотографії учнів класу з годівничками – учасників акції «Годівничка для

птахів», фото з акції «Збережемо ялинку».

 

Мультимедійний проектор, інтерактивна дошка, комп`ютер.

 

Програмне забезпечення, створене в програмі Macromedia Flash MX 8.

 

 

Хід уроку

 

І. Організація класу до уроку.

 

В школі справу хоч яку починають по дзвінку.

 

Тож тримайте, мов зайчики вуха, не зівайте, а уважно слухайте.

 

Урок у нас незвичайний, на ньому присутніх багато гостей. Щоб усе в нас

добре вийшло, давайте прочитаємо молитву.

 

Боже Отче, глянь на діти

 

На прекрасні твої квіти.

 

Світи сонцем і зірками

 

Над маленькими дітками.

 

Дай нам сили і охоти

 

До науки і роботи.

 

Щоб росли ми здоровенькі

 

На потіху Отця і неньки.

 

ІІ. Оголошення теми уроку і мотивація навчальної діяльності.

 

- Сьогодні на уроці ми будемо повторювати і закріплювати вивчений

нами матеріал.

 

- Чи любите ви казки?

 

- Зараз ми з вами і вирушимо в далеку путь. Поспішаймо в ту країну,

що всі казкою зовуть. Але при цьому візьмемо з собою знання і уміння з

математики, що маємо, без них у казку не попадем. А в кінці казки нас

чекає сюрприз.

 

ІІІ. Тренувальні вправи.

 

- Щоб потрапити у казку, на лісову галявину, де буде наш урок,

нам потрібно виконати 2 завдання:

 

1.

 

1) Лічба 1 – 10, десятками, заповнити пропуски.

 

1, 2, …, 4, 5, …, 7, …, 9, 10.

 

- Як називаються ці числа?

 

- Яке число стоїть при лічбі першим?

 

- Назвати сусідів числа 5.

 

- Яке число слідує за числом 7?

 

- Яке число передує числу 10.

 

- Назвати парні числа.

 

- Назвати непарні числа.

 

- Назвати число, більше на 1 за число 9.

 

- Назвати число, менше на 1 за число 3.

 

- Давайте пофантазуємо і уявимо, що біля кожної цифри справа приписали

цифру 0. Прочитайте які утворяться числа.

 

Утворені числа. – 10, 20, ….

 

2) - Визначити, з яких ліній складається дорога до галявини казок.

 

- Тепер можна вирушати в путь.

 

(Звучить запис співу пташок). Музична пауза.

 

2. Бесіда про допомогу птахам взимку.

 

- Хто це так гарно співає?

 

- А де зараз ці співучі птахи?

 

- А які залишилися?

 

- Чи добре їм тут?

 

- Як ми можемо допомогти нашим пернатим друзям?

 

- А ось і вони на екрані.

 

- Вони хочуть з нами в казку, бо там є годівничка.

 

- Але щоб ми могли їм допомогти, нам слід виконати завдання, які вони

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ