UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваПисьмо малої і великої букви \"б\". Урок-мандрівка. Українська мова.1-й клас (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось3823
Скачало181
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Письмо малої і великої букви "б". Урок-мандрівка. Українська

мова.1-й клас.

 

Мета: закріплювати навички зображення вивчених букв; розвивати вміння

писати під диктовку, здійснювати звуко-літерний аналіз слів; виховувати

культуру поведінки.

 

Обладнання: паперові квіти з буквами, слова з диктанту-"блискавки",

напис "Будь ласка, просимо до нас у королівство", звукові схеми слів

здоба, булка, банан, ковбаса, малюнки бублика, барабана, бандури, бубна,

завдання в групах, індивідуальні картки, м’ячик, іграшковий мікрофон.

 

ХІД УРОКУ.

 

І. Організація класу. Оголошення теми й мети уроку.

 

Нам дзвінок сповістив:

 

Час за парти сідати,

 

Уважними бути,

 

Урок починати.

 

Наш урок сьогодні - казка,

 

Тож, послухай, будь ласка,

 

Королівство букви "Б"

 

Вже запрошує тебе.

 

Сьогодні ми помандруємо до королівства букви "Б". А чому саме до цього

королівства?

 

Правильно, тому, що зараз ми вивчаємо букву "Б", вчимося з нею читати й

писати склади, слова, речення.

 

II. Актуалізація опорних знань. Каліграфічна хвилинка.

 

Прокладемо собі доріжку, написавши велику й малу букви "Б".

 

Навколо нашої доріжки ростуть чудові квіти. Намалюймо до кожної квіточки

листочок на планшетці.

 

На паперових квітках написані друковані літери, учні на планшетках

пишуть писані.

 

III. Засвоєння знань.

 

Формування елементарних навичок на основі застосування знань у

стандартних умовах.

 

Раптом спалахнула блискавка, прогримів грім і почався дощ. Щоб дістатися

до королівства, ми повинні написати диктант-"блискавку". Я показуватиму

слово, написане на аркуші паперу, і швидко ховатиму його, а ви маєте

його прочитати й записати.

 

Бук, Бім, біб, зуби.

 

На дороговказах дощ змив верхню частину букв. Щоб продовжити мандрівку,

ми маємо відновити те, що було там написано. (Королівство букви "Б")

 

Нарешті ми прийшли до воріт королівства, а там такий напис: "Будь ласка,

просимо до нас у королівство". Що означають слова "будь ласка"? Коли ми

їх вживаємо? (Це слова ввічливості. Ми вживаємо їх, коли звертаємося до

когось із проханням)

 

Складіть речення, вживаючи ці слова. Списування з друкованої основи.

 

Перепишіть у зошит напис з воріт королівства.

 

У цьому незвичайному королівстві багато слів містить букву "Б". Тому

спочатку ми завітали на базар. Ввічливі мешканці запропонували нам

здобу, булку, банан, ковбасу. А купиш все це можна, дібравши до цих слів

звукові схеми. І поясніть, будь ласка, що таке "здоба"? (Це вироби із

солодкого тіста)

 

На базарі ми зустріли хлопчика, ім’я якого теж починається буквою "Б".

Відгадайте, як його звуть?

 

 

*

 

`

 

 

В

 

и

 

Запишімо в зошит речення про те, що купив Борис. Письмо речення під

диктовку: "Борис купив білу скатертину".

 

Пройдемося вулицями королівства. Вони теж незвичайні. Кожна вулиця схожа

на якусь букву.

 

Фізкультхвилинка.

 

 

Станьте так, як буква "Б".

 

А тепер, як буква "В".

 

Букву "А" ви покажіть,

 

Букву "У" зобразіть.

 

Ще покажемо букву "І".

 

І ці вулиці малі

 

Довели нас до будинку.

 

Зайдімо в нього на хвилинку.

 

 

IV. Творче застосування знань, умінь, навичок.

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ