UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваСкладання усної розповіді за малюнком і запитаннями. Узагальнення знань про види речень (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось3850
Скачало117
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Складання усної розповіді за малюнком і запитаннями. Узагальнення

знань про види речень

 

Мета: Узагальнити і систематизувати знання учнів про види речень за

метою висловлювання; закріпити навички правильного інтонування речень,

додержання логічного наголосу та розпізнавати ці речення на слух;

розвивати уміння узагальнювати; розвивати зв’язне мовлення, шляхом

складання речень, спираючись на запитання та малюнок; виховувати

спостережливість за природою, любов до природи рідного краю і бережне

відношення до неї.

 

Обладнання: таблиця № 13 «Українська мова в таблицях 2 клас»,малюнок

сонечка з хмаринкою, малюнок осені, ілюстрації до українських народних

казок «Рукавичка», «Колосок», «Лисичка та журавель», заготовки до

інтерактивної вправи «Гронування», ребус, назви зупинок, картки для гри

з буквами Р, П, С, мікрофон (іграшковий), картки з віршами.

 

Тип уроку: урок-подорож

 

Хід уроку

 

I Організація учнів до уроку, переключення уваги на українську мову.

 

- Діти, сядьте рівненько, спинки пряменько.

 

- До якого уроку ви підготувались? (Української мови)

 

- Давайте повторимо вірш про рідну мову М. Сингаївського (Діти хором)

 

Рідну мову я вивчаю,

 

Її люблю, не забуваю.

 

Рідну мову буду знати,

 

Берегти і поважати.

 

Рідна мово! Рідна мово!

 

Як сопілка калинова.

 

Мова наших кобзарів,

 

Мова прадідів й дідів!

 

Рідна мово! Рідна мово!

 

Пісня неньки калинова,

 

Шум калинових гаїв,

 

Спів веселих солов’їв.

 

II Закріплення вивченого матеріалу.

 

1 Повідомлення теми і завдань.

 

Щоб про речення все знати

 

Починаймо працювати.

 

Сьогодні на уроці ми будемо закінчувати мандрівку у казкову подорож

«Види речень». Ми повторимо матеріал про види речень, складатимемо,

розпізнаватимемо на слух ці речення, а також складемо розповідь за

малюнком і запитаннями.

 

Мандруватимемо сьогодні із сонечком та хмаринкою ось за такими

зупинками:

 

- зупинка «Каліграфічна вправа»

 

- зупинка «Повторялочка»

 

- зупинка «Мовна розминка»

 

- зупинка «Веселика»

 

- зупинка «Цікавинка»

 

- зупинка «Творча»

 

- зупинка «Поетична»

 

То ж вирушаймо разом і організовано.

 

1 зупинка «Каліграфічна вправа»

 

(Прикріплюємо на дошці назву зупинки)

 

Спочатку діти, відкрийте зошити, покладіть їх правильно на парті, ноги

поставте на підлогу. Запишемо число.

 

Яке сьогодні число? Якого місяця? (листопада) А як називається день

тижня?

 

Тепер беріть ручки з зеленою пастою. Сонечко з хмаринкою дають таке

перше завдання:

 

1) виписати спочатку приголосні букви із слова сонечко, а потім із

слова хмаринка;

 

2) допишіть у цей самий рядок голосні букви із цих слів;

 

3) з нового рядка спишіть з дошки слова: сонечко, хмаринка;

 

А тепер поміняйтесь зошитами із сусідами по парті, візьміть простий

олівець і підкресліть букви, які на вашу думку, написані не

каліграфічно. Потім я перевірю, напишу букви для повторного написання,

які не відповідають вимогам письма.

 

Подорож триває.

 

2 зупинка «Повторялочка»

 

(Прикріплюємо на дошці назву зупинки)

-----> Page:

0 [1] [2] [3] [4] [5]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ