UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75850
останнє поновлення: 2016-12-08
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
Назва«Лисиця та їжак» (казка) (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1412
Скачало91
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: «Лисиця та їжак» (казка)

 

Мета: Вчити правильно висловлювати свої думки, характеризувати героїв

казки; удосконалювати діалогічне мовлення; розвивати увагу, пам’ять,

швидкість мовлення, мотивувати необхідність жити у суспільстві за

певними моральними законами.

 

Обладнання: малюнки їжака і лисички, маски, ілюстрації до казки, ребуси,

загадки.

 

 

Хід уроку

 

1. Організація класу

 

Пролунав дзвінок –

 

починаємо урок.

 

Працюватимем старанно

 

Щоб почуть наприкінці,

 

Що у нашім 2 класі

 

Діти - просто молодці.

 

 

II. Мовна розминка

 

Проведемо спочатку мовну розминку. Актор повинен чітко і правильно

вимовляти звуки, мати гарну дикцію.

 

- Подуйте на кульбабу.

 

- Забийте язичком гол.

 

- Злизуйте з губок варення.

 

Повторення скоромовок

 

Марина варила, а Лариса солила.

 

Бурі бобри брід перебрели,

 

Забули бобри забрати торби.

 

Ми носили воду в ситі,

 

Та дерева не политті.

 

Гра «Спіймай за гачок».

 

- Яке слово вирізняється одним звуком?

 

Спіймай його на гачок, плеснувши в долоні.

 

Мити-мити-бити-мити

 

Карта-карта-парта-карта

 

Сито-сито-мито-сито

 

Маша-Маша-Маша-Даша.

 

 

III. Перевірка домашнього завдання.

 

1 .Гра «хто це любить ї’сти?»

 

- Відгадайте, хто із звіряток загадав бажання смачненько поїсти. Як цю

тварину називають у казках?

 

М’ясо, кістки (Вовк, «вовчик-братик»).

 

Моркву, капусту, кору, молоді пагінці(заєць, «зайчик-побігайчик»)

 

Мед, малину (ведмідь, «ведмідь-набрідь»!

 

Мухи, комарі, мальки риб (жаба, «жабка-Скрекотушка»)

 

Корені рослин, жолуді, горіхи, черв’яки, картоплю (кабан,

«кабан-іклан»).

 

2. Гра за мотивами казки «Рукавичка»

 

Вчитель: Що загубив дід у лісі?

 

Давайте намалюємо живу рукавичку.( діти стають у коло)

 

Тепер вивчимо слова:

 

Ось у лісі на стежині

 

Рукавичка лежить.

 

Вона тепла і велика,

 

Всіх до себе манить

 

Ці слова будемо повторювати кожного разу перед приходом наступної

тварини до рукавички. (Ось біжить мишка, увійшла в рукавичку, за нею і

жабка і т.д.)

 

3. Театр і пантоміми.

 

- А тепер завітаємо до театру пантоміми. (вчитель показує підготовлений

етюд, всі інші впізнають тварину, яку вона імітує.)

 

4. Інсценізація казки.

 

 

IV. Повідомлення теми і мети уроку

 

 

Вчитель: Зачекалися нової казочки? Героями сьогоднішньої казки будуть …

; Відгадайте хто?

 

Живе у лісі,

 

Хижа, дика,

 

Любить курку та індика, (лисиця)

 

Дивний звірок,

 

Круглий, мов клубок,

 

Голки стирчать,

 

Спробуй узять. (їжак)

 

-

 

>

 

j

 

ѕ

 

м

 

р

 

@

 

x

 

¤

 

д

 

На уроці ми будемо читати казку, яка так і називається «Лисиця та їжак».

Що ви знаєте про цих тварин, де живуть і чим живляться.

 

 

ІV. Опрацювання казки

 

 

1. Слухання казки (учитель читає не до кінця, а до слів «виводок

тетеревенят пасеться»)

 

Придумайте кінцівку.

 

2. Перевірка первинного сприймання

 

- Хто головні дійові особи?

 

- Звідки йшла лисичка? Кого зустріла?

 

3. Словникова робота.

 

Невдале

 

Позирає

 

Потупав

 

Тугіше

 

Солодкими оченятами

 

4. Повторне читання казки в голос окремими учнями

 

- Прослухавши казку до кінця, ми побачимо, хто правильно передбачив

кінцівку.

 

5. Фізкультхвилинка

 

Їжачок ішов лісочком,

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ