UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75838
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЗакріплення вивченого матеріалу про речення (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось748
Скачало86
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема. Закріплення вивченого матеріалу про речення.

 

Мета: розширювати і поглиблювати уявлення учнів про речення, його види,

удосконалювати навички встановлення зв?язку слів у реченні; розвивати

вміння аналізувати, узагальнювати; виховувати любов до природи.

 

Обладнання: силуети звірів (лисиці, білки, ведмедя, зайця, сови),

рулетка, табло для виставляння рахунку, сигнальні картки, конверти з

листами, таблиці з зашифрованими реченнями.

 

Тип уроку. Урок узагальнення та систематизації знань.

 

Хід уроку

 

І. Організація класу до уроку.

 

Нумо, діти, підведіться.

 

Всі приємно посміхніться.

 

Продзвенів уже дзвінок,

 

Починаємо урок!

 

А цікаво вам дізнатись,

 

Що сьогодні може статись?

 

Ну, то всядьтеся зручніше,

 

Попрацюємо скоріше.

 

Подивіться уважно на таблицю, вставте у записаних словах букви, що

позначають голосні звуки, і дізнаєтесь, які слова та поняття, що вони

позначають, нам будуть потрібні під час уроку.

 

Вз……м…д…п…м…г… (взаємодопомога)

 

Вз……м…р…з…м…нн… (взаєморозуміння)

 

П…в…г… (повага)

 

 

ІІ. Повідомлення теми і мети уроку.

 

- Як називається наш урок, ви дізнаєтеся тоді, коли прослухаєте

мою розповідь.

 

Надумали звірі своїх дітей теж грамоти навчити. Збудували школу,

зібрали всіх звіряток докупи й посадили за новенькі парти.

 

Надворі сонечко сяє, пташки щебечуть, вітерець повіває, а в класі

тихо.

 

Звірята сиділи спокійно та слухали учителя. Тільки лисичка «Риженька»

усе поглядала у вікно – дуже їй хотілося побігати, побавитись. З

нетерпінням вона почала позіхати, потягуватись. Інші звірята, дивлячись

на неї , і собі позіхали.

 

Позіхнути захотілось і вчителеві – Мудрій Сові. Але вона все ж таки

стрималась, підвелася і почала стукати хворостинкою по класній дошці. У

цей час Риженька підняла лапку.

 

- Мудра Сово, - сказала вона, - у мене є ідея. Давайте зіграємо з

учнями школи, яка знаходиться поблизу лісової галявини, в гру «Що? Де?

Коли?»

 

Учитель погодився.

 

Отже, сьогодні урок буде проходити у формі гри «Що? Де? Коли?».

 

Ведучою буду я.

 

 

ІІІ. Гра «Що? Де? Коли?»

 

1. Завдання лисички «Риженька».

 

Кручу рулетку, стрілка вказує на сектор №1.

 

- З вами грає … (Читаю загадку)

 

Живе у лісі, хижа, дика,

 

Любить курку та індика.

 

( Лисичка)

 

Так. Це Лисичка.

 

1) Продовжте прислів?я.

 

Добре того вчити…(хто хоче все знати)

 

Казки маленькі… (а розуму в них багато)

 

Як посолиш… (так і їстимеш)

 

 

2) Утворіть речення.

 

Відмір, сім, відріж, раз, а, раз, один.

 

Не, семеро, ждуть, одного.

 

 

3) Відновіть текст. Прочитайте його виразно. Придумайте заголовок.

 

Хотіла його підняти. Тоді допомогли їй інші білочки. Але не змогла, він

був величенький. Білочка побачила горішка.

 

 

- Із завданням ви, лисички, впорались добре, я задоволена.

 

Рахунок 1 : 0 на користь знавців (виставляю рахунок).

 

2.Завдання зайчика «Куций хвіст».

 

- Продовжуємо гру: кручу рулетку. Випадає сектор №2. З вами грає…

 

(Читаю загадку)

 

Влітку носить сіру шубу,

 

Взимку – білого кожуха.

 

Має з тріщиною губу,

 

Косі очі й довгі вуха.

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ