UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 12

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЗакріплення навичок правопису власних і загальних іменників (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось879
Скачало99
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема. Закріплення навичок правопису власних і загальних іменників.

 

Мета. Навчальна: вдосконалювати вміння учнів правильно писати власні та

загальні іменники; удосконалювати навички підбору спільнокореневих слів;

розвиваюча: сприяти розвитку зв’язного мовлення учнів, розширенню

словникового запасу; виховна: сприяти вихованню любові до рідного міста,

шанобливого ставлення до людей, які сприяють розвитку Нововолинська,

виховувати почуття взаємодопомоги.

 

Тип уроку: урок-подорож.

 

Обладнання: світлини міста, портрети відомих людей міста, Лесі Українки,

 

Н.Матвієнко, П.Поповича, П.Чайковського, картки для роботи у групах,

мікрофон, магнітофон, диск камерного оркестру " Елегія”, виставка

словників,

 

піктограми настрою.

 

Хід уроку

 

1. Організація класу до уроку

 

Встаньте, діти, всі рівненько

 

Підрівняйтеся гарненько.

 

Посміхніться до гостей,

 

Привітайтесь: "Добрий день!”

 

2. Повідомлення теми і мети уроку

 

Девіз уроку: Будемо на уроці дружно працювати,

 

Власні і загальні іменники правильно

писати.

 

- Сьогодні ми продовжимо подорож країною "Іменник "і закріпимо

вміння правильно писати власні і загальні іменники.

 

- Що цікавого ви очікуєте від сьогоднішньго уроку?(Діти висловлюють

власні сподівання щодо уроку).

 

- Чи справдяться ваші очікування, ми побачимо у кінці уроку.

 

- Майже 60 років тому на карті України з’явилося молоде шахтарське

місто, яке назвали на честь волинського краю – Нововолинськ.Ми тут

народилися,ростемо,вчимося бути хорошими людьми.Саме звідси для нас

починається шлях у майбутнє.Це наша маленька Батьківщина.Ми дуже любимо

наш Нововолинськ, його працьовитих людей, тому із задоволенням виконаємо

завдання, щоб здійнити невеличку подорож улюбленим містом.

 

(На зворотній стороні фото надписано план уроку. Коли

учні виконують завдання, на світлинах відкривається один із куточків

міста)

 

3. Перевірка домашнього завдання

 

- Вдома ви виконували вправу 33. (Перевіряю, як учні виконали

домашнє завдання).

 

- Що нового дізналися про відому українську поетесу,

яка довгий час жила на Волині – Лесю Українку?

 

- Які нові слова ви зустріли у вправі?

 

- Які слова написали з великої букви? Чому? (Повторюємо правило

про правопис власних і загальних іменників).

 

 

4. Гра " Хто більше знає?”

 

а) Перш, ніж грати гру,пригадаємо, де можна знайти багато цікавої

інформації? Правильно, в газетах, "Енциклопедіях”, Інтернеті.Окремі учні

нашого класу шукали цікаву інформацію про наш край.Давайте послухаємо

їх.(Учні зачитують про Нововолинськ, історію його виникнення).

 

б) До загальних назв іменників підберіть іменники – власні назви

(усно)

 

Міста:____,_____,_____,______,______,_______,_______.

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ