UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75834
останнє поновлення: 2016-11-29
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЧисла першого десятка. Властивості предметів. Геометричні фігури. Величини. Повторення і узагальнення вивченого матеріалу. Узагальнення та систематиза
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1280
Скачало147
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема: Числа першого десятка. Властивості предметів. Геометричні фігури.

Величини. Повторення і узагальнення вивченого матеріалу. Узагальнення та

систематизація знань.

 

Мета: Формувати в учнів навички додавання і віднімання в межах 10;

вчити складати і розв`язувати задачі; розвивати швидкі та точні

обчислювальні навички, увагу, пам`ять, логічне мисленя, кмітливість,

спостережливість, шляхом розв`язування різноманітних завдань; навички

каліграфічного письма; виховувати любов до математики.

 

Обладнання: Картки цифрові, набірне полотно, предметні малюнки,

доміно, індивідуальні картки для геометричного завдання, «скринька

скарбів», потяг з 10 вагонами, робот «Робік», віяла.

 

Тип уроку: Узагальнення та систематизація знань.

 

 

Хід уроку

 

І. Підготовча частина.

 

1) Організація класу.

 

Привітання.

 

Вчитель: Любі діти, у наш клас завітали гості щирі. Привітаймо в добрий

час гостей посмішкою і миром.

 

 

Діти: Добрий день нам!

 

Добрий день Вам!

 

Добрий день всім!

 

 

Хлопчики. Ми Вам раді, люди добрі, ми вітаєм щиро Вас.

 

Дівчата. І запрошуєм ласкаво на урок у перший клас.

 

Учитель. Кому дозволимо сісти першими?

 

Хлопчики. Дівчаткам.

 

Учитель. Правильно, спочатку краса, а потім сила.

 

 

2) Читання хором епіграфу до уроку:

 

Ми починаємо урок,

 

Що математикою в нас

 

З любовю називається.

 

Вона нам допоможе

 

Таку розвити точність думки,

 

Щоб в нашому житті

 

Про все дізнатись, вимірять, обчислить.

 

 

- Діти, сьогодні до нас на урок математики завітали гості. Вони

хочуть побачити які працьовиті і старанні учні в 1 класі.

 

Урок наш незвичайний. А відкритий – перший у вашому житті, тож я

 

вас запрошую до наполегливої праці.

 

- Ми закінчили вивчати тему «Числа першого десятка».

 

Яку науку називають «царицею» всіх наук? (Математику.) Дозвіл від неї

 

на вивчення нової теми ми отримаємо, коли успішно завершимо подорож.

 

На нас чекає чимало випробувань. Вірними друзями нам стануть уважність,

кмітливість, вибір точних і правильних дій, винахідливість,

 

витримка і, звичайно, взаємодопомога.

 

- Девіз нашого уроку:

 

Міркуємо – швидко.

 

Відповідаємо правильно.

 

Лічимо – точно.

 

Пишемо гарно.

 

 

3) Математична подорож.

 

- Сьогодні ми з вами вирушимо у «математичну подрож». Вона буде

пролягати через декілька зупинок. Ці зупинки об`єднуватиме чудова,

цікава й улюблена наука – математика. Якщо ми впораємося із всіма

завданнями, то зможемо відкрити «чарівну»скриньку на «Острові скарбів».

 

- За те, що ви так гарно привіталися, я дістану для вас першу літеру з

нашої скриньки:

 

Буква М.

 

 

ІІ. Основна частина

 

1. Повідомлення теми і мети уроку.

 

2. Повторення і узагальнення вивченого.

 

1) - Щоб відправитись у подорож, вирушимо на цьому яскравому

потязі. Він теж незвичайний – математичний.(Виставляємо його на дошку,

схему маршруту.) Скільки у ньому вагонів? Давайте порахуємо їх спочатку

зголови до хвоста, а потім навпаки:

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10;

 

 

10 , 9 , 8 , 7 , 6 , 5 , 4 , 3 , 2 , 1.

-----> Page:

0 [1] [2] [3]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ