UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75850
останнє поновлення: 2016-12-08
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваСкладання і розв’язування прикладів на додавання і віднімання. Задачі на знаходження суми. Вимірювання довжини відрізків (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2323
Скачало157
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема. Складання і розв’язування прикладів на додавання і віднімання.

Задачі на знаходження суми. Вимірювання довжини відрізків.

 

Мета: формувати навички лічби в межах 20. Удосконалювати вміння і

навички додавання і віднімання в межах 10. Закріплювати раніше вивчений

матеріал шляхом розв’язання задач і прикладів. Розвивати творче мислення

учнів. Виховувати інтерес до читання казок.

 

Обладнання: картки з буквами, ілюстрації до казок, картки з зображенням

предметів і математичними діями, моделі рибок, на яких записані

приклади, вудочка з магнітом, конверти з наборами геометричних фігур,

лабіринт, картки з симетричним зображенням предметів, демонстраційний

матеріал для складання прикладів.

 

Хід уроку

 

I. Організаційний момент

 

Пролунав для нас дзвінок -

 

Математики урок.

 

Прошу, діточки, сідайте

 

І лічбу ви пригадайте.

 

Скільки сонечок на небі?

 

Скільки пальців рук у тебе?

 

Скільки лапок у жука?

 

Скільки їх у павука?

 

Скільки вікон має клас?

 

Скільки парт стоїть у нас?

 

Скільки в класі школярів?

 

А маленьких пустунів?

 

II. Повторення вивченого матеріалу

 

1. Усний рахунок

 

- Сьогодні ми відправимось у країну, назва якої записана на зворотній

стороні карток. А перевернути їх можна тоді, коли будете давати

правильні відповіді.

 

- Порахувати від 14 до 8. К

 

- Назвати сусідів числа 16 А

 

- Продовжити речення:

 

12 - це 10 і ... З

 

16 - це 10 і ... О

 

18 - це 10 і ... К

 

2. Хвилинка каліграфії

 

- Ви любите казки?

 

- А яке число найчастіше зустрічається у казках? (3)

 

- Цю цифру каліграфічно запишемо у зошити.

 

- На що вона вам подібна?

 

- Який склад числа 3 ?

 

- Назвіть «сусідів».

 

- За які числа більше 3? За які менше?

 

- Скласти і записати 3 приклади із цією цифрою.

 

- Скласти приклади за малюнками.

 

3.Малюнковий диктант

 

- Щоб потрапити до Країни казок, треба дізнатись, який код на воротах.

 

(Учитель показує картки, де зображено кілька предметів та + (-) число.

Діти усно обчислюють та записують результати у зошит. Записаний набір

цифр – це і є код.)

 

- А тепер розмістіть ці цифри у порядку зростання.

 

4. Гра «Рибалки»

 

- Ось ми і потрапили у цю країну. А хто ж це ловить рибку? Кому мама

гукає: «Приплинь, приплинь до бережка, дам тобі їсти й пити ще й хороше

походити»?

 

- Допоможемо Івасику рибки наловити?

 

(Діти ловлять вудочкою з магнітом рибки з прикладами)

 

III. Розвиток знань учнів

 

1. Робота над задачами

 

- А кого ж це ми далі бачимо у Країні казок? (Білосніжка і 7 гномів)

 

j

 

К

 

ю

 

- Якраз зараз Білосніжка навчає гномів математики, дає задачі для

розв’язання. Допоможемо гномам?

 

а) віршовані задачі

 

На травиці біля хати

 

Метушились цуценята:

 

Двоє білих наче сніг,

 

Троє чорних. Скільки всіх?

 

* * *

 

У акваріумі в школі

 

Є 3 рибки золоті.

 

Ще 7 рибок дасть Микола.

 

Скільки стане їх тоді?

 

* * *

 

10 хлопчиків завзято

 

Про щось сперечались.

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ