UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваМноження багатоцифрових чисел на одноцифрові (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1711
Скачало141
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема :Множення багатоцифрових чисел на одноцифрові

 

Самостійна (перевірна) робота.

 

Мета: Закріплювати уміння учнів розв`язувати приклади та задачі, які

містять пройдені випадки письмового множення багатоцифрових чисел на

одноцифрові (коли у першому множнику є кілька нулів, або коли він

закінчується нулями); перевірити рівень знань учнів з вивченого

матеріалу.

 

• Розвивати обчислювальні навички,логічне мислення,творчу самостійність,

математичну мову, пізнавальний інтерес.

 

• Виховувати інтерес до навчання,бажання вчитися.

 

ОБЛАДНАННЯ:

 

• макет ракети,картки із завданням для гри «Карусель»,

 

• таблиця із завданням для усної лічби «Хто швидше долетить

 

• до місяця», картки із тестовими завданнями для перевірної роботи.

 

Хід уроку:

 

I. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ.

 

- Сьогодні у нас багато гостей на уроці. Будь ласка,поверніться до

них,привітайтесь,даруючи всім свою посмішку.

 

- Ми веселі,бадьорі і будемо працювати старанно,уважно,гарно,на радість

усім. Поверніться, будь ласка,один до одного і подаруйте сусідові щирі

посмішки.

 

II. МОТИВАЦИЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

 

- Юні космонавти, сьогодні ми проведемо тренувальний політ в космічний

простір. В уявну космічну подорож вирушають два екіпажі. Протягом уроку

ми виявимо, який екіпаж працюватиме краще,а отже здобуде право ввійти в

основний склад космічної команди, а інший-стати його дублером (

додатковим складом).

 

- Цю захоплюючу подорож ми здійснимо засобами математичних обчислень.

Дружба з математикою допоможе вдало пройти тренування.

 

- Вашими вірними друзями під час польоту повинні бути уважність,

кмітливість, взаємодопомога, винахідливість.

 

- У кожного космонавта є бортовий журнал,де він записуватиме свої

спостереження-це робочі зошити. Дороговказом будуть завдання на картках.

 

 

- Починаємо працювати в бортових журналах,вказуємо час відльоту:

 

21 грудня

 

Класна робота

 

III. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ.

 

1.УСНА ЛІЧБА

 

- Починаємо відлік до старту:

 

- лічимо сотнями від 2100 до 1200;

 

- лічимо десятками від 1200 до 1080;

 

- круглими числами від 190 до 80;

 

- парними числами від 20 до 2.

 

2.УСНІ ОБЧИСЛЕННЯ

 

- Ми успішно стартували. Наш курс: супутник Землі – Місяць. Зараз нам

потрібно уважно перевірити показання всіх приладів, як вони

функціонують, розігріти всі двигуни ракети, тобто наш мозок.

 

- Над якою темою ми працюємо ?

 

Гра «Хто швидше долетить до Місяця?»

 

50*2 50*4

 

76*2 67*2

 

2*35 2* 45

 

26*3 24*3

 

160*10:100 170*10:100

 

- До Місяця швидше дістався екіпаж № … . А зараз всі космонавти

отримують індивідуальні завдання, висаджуються на Місяць і проводять

необхідні дослідження.

 

3.УСНИЙ РАХУНОК

 

Гра «Карусель»

 

(учні отримують індивідуальні картки із завданням:

 

25*3*10=

 

35*2*10=

 

45*2*10=

 

15*3*100=

 

25*2*100=

 

Спочатку кожен учень виконує своє завдання. Потім учні займають місця у

внутрішньому і зовнішньому колі «Каруселі» і пропонують завдання

товаришеві навпроти. Коли завдання в усіх парах будуть зроблені

правильно-учні зовнішнього кола пересідають за годинниковою стрілкою.

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ