Тема уроку: Екскурсія до зоопарку. 1 клас
Мета: вдосконалювати навички діалогічного мовлення, практикувати
вживання ЛО в усній та письмовій формі; розвивати пам’ять, увагу,
фонематичний слух; виховувати дбайливе ставлення до живої природи.
Обладнання: підручник ”GetSet-Go” – 1, Workbook, касета до підручника
Picture flashcards(Wild animals)
Хід уроку
І. Організаційний момент
1. Привітання.
Teacher: – Good morning, children! – (Good morning)
Nice to see you! – (Nice to see you)
How are you? – (I’m fine, thank you. Not bad.)
2. Фонетична зарядка.
T: – Let’s listen and sing the song.
Виконання пісні ”One big, two big elephants” (cassette, PB p. 23)
ІІ. Основна частина.
1. Гра ”Guess the name”.
T: – Зараз я запрошую вас на прогулянку в зоопарк, де ми зможемо
побачити багато цікавих тварин. Давайте згадаємо їх назви.
(Учитель називає першу букву назви тварини, учні відгадують слово).
T: – Its name begins with the letter B. What’s this?
Pupils: It’s a bear.
(Учитель розміщує на дошці малюнки з названими тваринами).
2. Гра ”Missing animals”.
(Учитель забирає 1-2 малюнки з дошки. Учні повинні назвати «зниклих»
тварин).
T: – Now, children, look. Some animals are missing. Let’s help the
zookeeper to find them.
3. Гра ”Whose cage is it?”
(На дошці намальовані і підписані клітки для тварин. Учні читають
слова – назви тварин і за допомогою магніту прикріплюють відповідний
малюнок).
T: – Each animals has its house. Read the word and you’ll know who
lives here.
4. Фізкультхвилинка.
|
~
AE
E
.06HJXZ\¦??1/4AE,
.
~
E
0\?.
X
ne, two. Buckle your shoe.
Three, four. Knock at the door.
Five, six. Pickup sticks.
Seven, eight. Lay them straight.
Nine, ten. Say it again.
5. Робота в парах. ”Ask the zookeeper”.
В нашому зоопарку багато цікавих тварин. Частина учнів буде
відвідувачами зопарку, інші – працівниками, що доглядають за тваринами і
добре їх знають, а тому можуть відповісти на запитання про них.
P1: – Is it a lion? P2: – No, it isn’t. it isn’t a
lion.
P1: – Is it a camel? P2: – Yes it is.
P1: – And what’s this? P2: – It’s a bear.
P1: – Is it white? P2: – No, it isn’t.
6. Гра ”One or many?”
Учитель називає іменники (назви тварин) у множині чи однині. Учні
плескають у долоні, коли чують іменник у множині.
T: – Let’s play another game. Listen the names of animals. Clag
your hands if it’s not one animal but many.
7. Робота в парах ”How many animals?”
Учні по черзі запитують один одного про кількість тварин на малюнку
(PB p. 28).
P1: –How many lions? P2: – Six lions.
P2: – How many camels? P1: – Five camels.
8. Виконання письмових завдань.
Workbook (WB p. 32). Count and write.
Учні підраховують кількість тварин на малюнках і записують
відповіді.
1. Five camels.
2. Ten bats.
ІІІ. Підсумок уроку.
Яких тварин ми сьогодні зустріли в зоопарку?
Що вам сподобалось на нашому уроці найбільше?
Нашли опечатку? Выделите и нажмите CTRL+Enter