UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваПрезентація проекту «Земля – наш дім» (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2223
Скачало146
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема уроку: Презентація проекту «Земля – наш дім»

 

Мета: Розширити поняття учнів про довкілля, розвивати пізнавальну

активність, мову, спостережливість, творчі здібності учнів; виховувати

любов до природи, екологічну грамотність та усвідомлення того, що Земля

- наш спільний дім.

 

Обладнання: мультимедійна дошка, магнітофон, учнівські проекти по темі,

дитячі енциклопедії „ПіснеЗнайко", відеокасета „Канівський державний

заповідник".

 

Хід уроку

 

I. Організація класу:

 

- привітання з гостями,

 

- налаштування дітей на роботу.

 

II. Зустріч з „ПіснеЗнайкою":

 

- звучить пісня „О, Земле" ( кадр 1)

 

а) про що ця пісня?

 

б) що відчули, прослухавши її?

 

в) що очікуєте почути далі?

 

III. Тема. Мета проекту. Об'єкт пізнання (запис на дошці (кадр

2,3).

 

IV. Вчитель: сьогодні поговоримо про те довкілля, про той дім

природи, у якому живуть люди, тварини і рослини. Усі ми живі творіння

природи на планеті Земля (її біологічні мешканці), і нам необхідно

берегти свою Землю, бо у космосі така одна.

 

(Представлення груп).

 

V. Презентує група дослідників „Пізнайки".

 

1. Є у Космосі зорі великі й малі,

 

є холодні й гарячі планети.

 

Я - людина! Я живу на казковій Землі

 

І пізнати всі мрію секрети (кадр 4).

 

2. З чого зроблена наша планета жива?

 

Таємниці я хочу відкрити.

 

І чому є повітря, вода і трава -Всі умови для того, щоб жити.

 

3. Світ-загадка лежить під ногами у нас:

 

Форму кулі Земля наша має.

 

Всередині гаряче ядро, далі газ

 

Все тверда оболонка скриває.

 

4. Літосфера - це зверху земна є кора,

 

У заглибинах - водні простори.

 

Океанів - 4, озера й моря,

 

А на суші - рівнини і гори (кадр 5).

 

5. Твердь земна розділилась на материки. їх є шість. І цікаво усюди!

Серед вод - острови і малі острівки Та не скрізь можуть вижити люди.

 

6. В Антарктиді мороз, люди там не живуть,

 

Та й повсюди загрози існують.

 

Землетруси й вулкани планету трясуть, Урагани й цунамі руйнують.

 

(Запитання від інших дітей) –

 

Ну, а з давніх часів, з вікової пори

 

Де ми з вами усі проживаєм'?

 

7. Ми живемо на поверхні земної кори.

 

В море ходим, в повітрі літаєм.

 

- А в земної кори є які складові?

 

Що там є? Дуже хочеться знати!

 

8. Мінерали, каміння, піски вікові

 

Ще й корисних копалин багато.

 

(Діти доповнюють відповідь, про що ще дізнались).

 

VI. Підсумок роботи групи.

 

VII. Фізкультхвилинка

 

VIII. Презентує група,,Творчий пензлик"

 

b

 

d

 

v

 

x

 

¤

 

¦

 

Ш

 

Ъ

 

 

D

 

F

 

Ю

 

а

 

d

 

x

 

¦

 

Ъ

 

F

 

а

 

??#?1. Презентувати буду я, Краснова Аліна. Ми дуже любимо

малювати, відвідуємо гурток „Юний художник". Ось вирішили зробити

колективну роботу „Земля - наш спільний дім", а також композицію „Рідна

Земля", намалювавши улюблені куточки рідної землі.

 

2. Гра „Дарунки землі" (звучить запис пісні „О, Земле". Дітям

роздаються

 

2-3 квітки з українського віночка і вони записують слова побажання: якою

хотіли б бачити свою Землю? А потім, зачитуючи, приклеюють віночок з

цих квітів навколо

 

планети Земля.

 

IX. Підсумок роботи групи.

 

X. Презентує група „Юні екологи".

 

1. Ми, учні групи „Юні екологи" звертаємось до присутніх тут зі своїм

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ