UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75850
останнє поновлення: 2016-12-08
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваПідсумковий урок з теми ,,Казки народів Європи” (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2189
Скачало116
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Тема уроку. Підсумковий урок з теми ,,Казки народів Європи”

 

Мета уроку: узагальнити знання учнів з теми ,,Казки народів Європи”,

розвивати вміння читати за особами, вибірково, працювати в групах,

парах, створити атмосферу радості, насолоди від творчості; розвивати зв

язне мовлення, мислення, увагу, кмітливість, пам ять; виховувати інтерес

до читання казок.

 

Обладнання: букви КАЗКА, Сенкан про казку, виставка казок учнів,

Сонечко, квіточка, маски Бременських музикантів, картки для роботи в

групах, парах, Вінні Пух, малюнки до казок, телеграма, кошик з речами

(грамота барабан, риба, копійка, гніздо, хліб )

 

Хід уроку

 

І. Організація класу.

 

Вчитель: Продзвенів дзвінок.

 

Починається урок.

 

З чого ж нам його почати?

 

Діти: Скоромовку розказати.

 

Вчитель: Поправляєм язички, щоб не плутались значки.

 

І про мишок діалог, щоб цікавим був урок.

 

Перший ряд вже починає – скоромовку промовляє.

 

Діти: Мама вчить мене читати, вчить мене читати тато.

 

Вчить дідусь і вчить бабуся, скоро-скоро я

навчуся.

 

Вчитель: Другий ряд теж не дрімає і швиденько промовляє.

 

Діти: Начитався букварика та й малюю косарика.

 

Коси сіно, косарику, на своєму гектарику.

 

Вчитель: А тепер у класі тиша, щоб почуть розмову мишок.

 

Діти: Мишка мишку запитала: «Що сьогодні поробляла?»

 

Відказала мишка мишці: «Букву А шукала в книжці.

 

Буду азбуку вивчати, щоб самій казки читати».

 

ІІ. Мотивація навчальної діяльності.

 

- До чого нас закликають всі ці скоромовки?

 

- Так, ці скоромовки нас закликають читати. Читати казки, вірші,

оповідання. І сьогодні на уроці читання ми будемо з вами читати, читати

за особами, вибірково.

 

Сьогодні до нас на урок завітала чудова гостя. А ім я її ви

дізнаєтеся, коли складете слово з цих букв: К К З А А

 

- СЕНКАН ПРО КАЗКУ

 

Діти, хто нам склав на урок сенкан про казку?

 

Зачитай, будь ласка, що у тебе вийшло.

 

Казок чимало є на світі –

 

І веселих, і сумних.

 

А чи зможемо прожити ми без них?

 

Із перших днів дитинства нас супроводжують казкові герої. Казки нам

читали бабусі та мами, із задоволенням ви дивитеся їх по телевізору та

ДВД.

 

Діти, чи любите ви читати казки? Назвіть свої улюблені казки.

 

Так, ця виставка книжок складається із ваших улюблених казок.

 

ІІІ. Повідомлення теми уроку.

 

- Діти, а хто мені скаже, яку тему ми закінчили вивчати?

 

І сьогодні на уроці читання ми підведемо підсумок по темі

"Казки народів Європи,” і я побачу, чи справді ви любите читати казки,

чи уважні ви читці і знаєте, якого народу та чи інша казка.

 

- Тож, які казки ми прочитали?

 

- Якого народу ця казка?

 

 

МЕТОД ,,ГРОНУВАННЯ”

 

- Діти, подивіться, що у нас вийшло?

 

- Як сонечко радує теплом і світлом усе живе, так і казки зігрівають

радістю, любов ю і теплом душу і серце кожної дитини, кожного читця.

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ