UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75838
останнє поновлення: 2016-12-03
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваУзагальнення вивченого про наголос, наголошені й ненаголошені голосні (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1076
Скачало94
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Узагальнення вивченого про наголос, наголошені й ненаголошені голосні

 

Конспект уроку з української мови у 2-му класі

 

Мета: закріплювати знання про наголошені та ненаголошені склади і звуки;

вчити розпізнавати іменники, прикметники, дієслова.

 

Розвивати вміння розпізнавати наголошений звук та склад, мовлення,

увагу, пам'ять.

 

Виховувати працьовитість, культуру праці, повагу до тварин.

 

Тип уроку: урок - казка

 

План і хід уроку

 

І. Організація класу

 

Продзвенів уже дзвінок

 

Всіх покликав на урок.

 

Тож і ми часу не гаймо-

 

працювати починаймо.

 

- Сьогодні у нас незвичайний урок, а урок - казка. Ми сьогодні завітаємо

у гості до героїв улюблених мультфільмів та казок.

 

- Але що це? (йде дощ)

 

- Нас супроводжувати буде герой одного із мультфільмів, який народився з

дощу. Хто це? (Капітошка)

 

- Який у нього настрій? Я бажаю вам протягом уроку мати хороший настрій,

гарно працювати та отримати чудові оцінки.

 

- Тому дивізом на урок ми візьмемо такі слова

 

Думати швидко

 

Виконувати чітко

 

Творчо працювати

 

Каліграфічно писати.

 

ІІ. Актуалізація опорних знань

 

- А щоб розпочати нашу подорож Капітошка пропонує подумати. Тому він

підготував вам розминку

 

«Мозкова атака»

 

- З чого складається наше мовлення?

 

- Які ви знаєте речення за метою висловлювання?

 

- З чого складається речення?

 

- На що можемо поділити слова?

 

- Який склад називається наголошеним?

 

- Який звук називається наголошеним?

 

- Як називаються склади на які не падає наголос?

 

- Що ж із цим завданням ви справились. Розпочнемо нашу подорож.

 

Подорожувати будемо на рідній хмаринці Капітошки.

 

- А ось і перший будиночок. Але ми не можемо ввійти, бо щоб отримати

дозвіл відчинити двері ми маємо виконати бажання господаря і провести

каліграфічну хвилинку.

 

Написання букв та буквосполучень (написання в повітрі, у зошиті)

 

В ід мі де ед

 

- Які з'єднання у буквосполучень?

 

- Назвіть склади, які ми записали. Введіть ці склади у слова.

 

- Ось ми і відчиняємо двері, а перед нами господар дому. Хто це?

(Ведмідь)

 

- Що цікавого у слові Ведмідь? (це словникове слово)

 

- Як ми будемо писати Ведмідь чи Видмідь?

 

- Запишіть у зошити слово Ведмідь правильно, з буквою е.

 

- Наш Ведмедик у школі чув цікаве слово «сенкан» але не знає що воно

означає. Скажіть що це таке? (відповіді)

 

- Складіть сенкан із нашим словниковим словом. (на парті картки як

складати сенкан)

 

- Складіть речення із словом ведмідь.

 

(Запис на дошці 1 дитиною. Підкреслити головні члени речення. Яке це

речення за метою висловлювання? Позначити наголоси в словах)

 

- Ведмедик дякує вам за допомогу. А ми продовжуємо подорожувати із

Капітошкою. І він запрошує вас у гості до свого хорошого друга.

 

ІІІ. Повідомлення теми уроку. Мотивація навчальної діяльності.

 

- А перед тим як відправитись до наступного будиночка, пригадайте і

скажіть якою була тема нашого попереднього уроку української мови?

 

Вам допоможе ребус (наголос, та слова з пропусками букв)

 

- А може ви скажете над якою темою ми будемо працювати сьогодні?

(закріплення вивченого про наголос)

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ